Damian Trzciński zamiast Artura Szpilki na gali Polsat Boxing Night

Data: 
08 lut 2013

teaser_31_0.jpg

W drugiej walce wieczoru podczas gali Polsat Boxing Night Krzysztof Zimnoch zmierzy się w ringu z Damianem Trzcińskim. W związku z kontuzją Artura Szpilki, jakiej doznał podczas ostatniej walki z Mike’m Mollo w Chicago, promotorzy pięściarza byli zmuszeni odwołać jego udział w gali zaplanowanej na 23 lutego. Skład i harmonogram pozostałych walk Polsat Boxing Night nie ulegają zmianie.

23 lutego w trójmiejskiej Ergo Arenie podczas najważniejszej walki gali Polsat Boxing Night 10-rundowy wielki pojedynek stoczą legendarni polscy bokserzy Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Łącznie w trakcie gali odbędzie się aż 9 walk polskich pięściarzy. Dostęp do wydarzenia można zamówić wyłącznie w usłudze pay-per-view (PPV) Cyfrowego Polsatu oraz telewizji internetowej ipla. Przekaz z trójmiejskiej Ergo Areny będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD).

Dostęp do gali mogą zamówić wszyscy abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu w terminie do 23 lutego do godziny 22.45. Osoby, które nie korzystają z usług Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia gali na żywo w telewizji internetowej ipla - za pośrednictwem strony www.ipla.tv, aplikacji ipla na komputery z systemem Windows, aplikacji mobilnych (Android) oraz typu Smart TV (LG). W ipla wydarzenie będzie dostępne dla internautów z całego świata. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w ipla wynosi 40 zł, a dla widzów online z zagranicy – 20 dolarów.

prstats.po?p=234180

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014