Czerwcowe nowości w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
10 cze 2011

W czerwcowe dni i wieczory telewizory abonentów Cyfrowego Polsatu będą przyciągać niczym magnez. VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa będzie kusić różnorodnością gatunków oraz gwiazdorską obsadą. Mega hity kina science - fiction, jak np. "Tron: Dziedzictwo" przykują uwagę wielbicieli dużego ekranu, komedie romantyczne trafiają do domów widzów niczym "Śniadanie do łóżka", animowane produkcje zabiorą całe rodziny w uroczą podróż z "Zakochanym wilczkiem", do opanowania gromkiego śmiechu po seansach komediowych niezastąpiona okaże się "Policja zastępcza", a wszyscy abonenci spotkają się w "The Social Network".

Ludzkie namiętności

"The Social Network" Davida Finchera, jednego z najciekawszych reżyserów ostatnich lat, to hit, który zdobył 3 Oscary. Przedstawia biografię twórcy największego portalu społecznościowego - Facebooka. Solidny scenariusz, dobra gra aktorska, trafny portret osobowościowy głównego bohatera, pogłębiona analiza ludzkich namiętności oraz Justin Timberlake w jednej z głównych ról, to klucze do sukcesu, na który ten film z pewnością zasłużył.

Joseph Kosinski, debiutant w fotelu reżysera, postanowił oczarować widownię efektami wizualnymi najnowszej generacji. Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich miesięcy - "Tron: Dziedzictwo" przenosi widzów w wirtualny świat, w którym młody człowiek poszukuje swojego zaginionego 25 lat temu ojca i wspólnie z nim wyrusza w niezwykle ekscytującą podróż. Zderzenie świata realnego z jego cyfrowym odpowiednikiem niejednego widza zmusi do refleksji, a przed ekrany z pewnością przyciągnie wielbicieli kultowej klasyki kina sci-fi z 1982 r. pt. "Tron".

Mimo że Dzień Dziecka już za nami, VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu nie zapomina także o najmłodszych widzach. W czerwcu "Zakochany wilczek" zaprosi całe rodziny w urokliwą, animowaną podróż pełną ciekawych przygód, interesujących postaci, ciepłych emocji i dobrego humoru.

Codzienna dawka adrenaliny

"RED"  to opowieść o emerytowanych agentach CIA, którzy trafiają na celownik Agencji. Aby ocalić życie zmuszeni są ponownie wkroczyć do akcji. Film jest adaptacją sensacyjnego komiksu Warena Ellisa i Cully'ego Hamnera. Ekranizacja  utrzymana jest w gatunku tak dobrze znanego szerszej widowni kina akcji wzbogaconego dobrym humorem i inteligentnymi dialogami. Robert Schwantke do swojego najnowszego projektu zaprosił hollywoodzkie gwiazdy. Helen Mirren jest jak zawsze urzekająca, John Malkovich nieodgadniony, Bruce Willis intrygujący, a Morgan Freeman opanowany. Można się o tym przekonać, sięgając do VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu.
 
"Pozwól mi wejść" to amerykański remake w reżyserii Matta Reevesa szwedzkiego filmu grozy z 2008 roku, który w krótkim czasie zyskał rzeszę wiernych fanów. W nowej odsłonie reżyserowi udało się pogodzić wierne odwzorowanie fabuły pierwowzoru z kompletnie nową wymową filmu. Zimna kalkulacja, surowe emocje i nieustające napięcie przyciągną przed ekrany wszystkich amatorów historii o wampirach.

Kolejną propozycją kina akcji Cyfrowego Polsatu jest "S.W.AT. Miasto w ogniu". Film opowiada historię eksperta taktyk terrorystycznych, który niespodziewanie musi zmierzyć się z nieplanowanym kryzysem z przetrzymywanymi zakładnikami oraz płatnym zabójcą, który jest jego inicjatorem. Uroku filmowi dodaje wątek miłosny oraz Robert Patrick w roli inteligentnego szaleńca.

Z dowcipem w roli głównej

Z komedii romantycznej Krzysztofa Langa, pt. "Śniadanie do łóżka" wyłania się smakowita opowieść o perypetiach młodego, ambitnego kucharza, który niespodziewanie zostaje celebrytą i musi zmierzyć się z wszystkimi konsekwencjami sławy. Gwarantem niezapomnianej uczty są gwiazdy polskiej sceny filmowej. Do żeńskiej części widowni z ekranu puści oczko Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk, a męska część widzów na pewno zaangażuje się w zażegnanie konfliktu Izabeli Kuny i Małgorzaty Sochy. 

"Policja zastępcza" Adama McKaya, twórcy filmu pt. "Bracia Przyrodni", to nietuzinkowa historia dwóch policjantów, którzy wprost zza biurek muszą wkroczyć do akcji w terenie. Kryminalna intryga okraszona bardzo dużą dawką dobrego humoru nie pozostawia miejsca nawet na jedną chwilę znudzenia. Najlepszym gwarantem dobrej zabawy jest obsada na czele z Willem Ferrellem, Markiem Wahlbergiem, Evą Mendes i Michaelem Keatonem.

Zabawną historię o nietolerancji i hipokryzji zarówno w amerykańskim ogólniaku, jak i społeczeństwie zza oceanu opowiada kolejna komedia romantyczna z czerwcowego repertuaru VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Filmowa "Łatwa Dziewczyna" z powodu plotki zostaje odrzucona przez rówieśników i napiętnowana przez dorosłych. Z czasem postanawia nie walczyć z oszczerstwami, ale wykorzystać je do osiągania własnych korzyści. 

Jeszcze więcej powodów do spotkania z X muzą

W czerwcowej ofercie VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej nie zabraknie mocnych obrazów zapewnianych przez kino akcji i grozy, m.in. w filmach: "Maczeta", "13", "Pandorum", "Diabelskie Igraszki", "88 minut". Dla uspokojenia emocji platforma przygotowała także liczne propozycje familijne, komediowe i obyczajowe, m.in. "Centurion", "Dzieciaki rządzą", "Piekna", "Redukcja", "Max i Spółka", "Nie cierpię Walentynek", "Quid pro Quo", "Ciało bardzo niepedagogiczne", "Sunday School Musical", "Galerianki".

Przypominamy, że w czerwcu nadal będzie można powrócić do głośnych majowych nowości, takich jak: "Zaplątani", "Jedz, módl się, kochaj", "Chloe", "Pirania" czy "Sezon na misia 3".

Z bieżącą ofertą filmową VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 - VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

 

prstats.po?p=220519

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014