Cyfrowy Polsat zwyciężył w trzech kategoriach konkursu IR Magazine Awards 2021

Data: 
30 cze 2021

Cyfrowy Polsat jest jednym z największych zwycięzców europejskiego konkursu IR Magazine Awards. Analitycy i inwestorzy docenili relacje inwestorskie Cyfrowego Polsatu, przyznając spółce trzy główne nagrody.

Tegoroczne rozdanie nagród w konkursie IR Magazine Awards – Europe 2021 miało charakter online. Ceremonia po raz kolejny pozwoliła na spotkanie ciekawych osobowości oraz wyróżnienie profesjonalistów w zawodzie IR. Debiutujący na wydarzeniu Cyfrowy Polsat zdobył statuetki w 3 kategoriach i był jedną z dwóch firm, które osiągnęły taki wynik.

Przyznane spółce nagrody to:

  • Najlepsze relacje inwestorskie w sektorze: komunikacja,
  • Najlepszy profesjonalista ds. relacji inwestorskich (małe i średnie spółki) - Grzegorz Para, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich,
  • Najlepsze relacje inwestorskie (średnie spółki).

- Bardzo nas cieszy zaufanie rynku kapitałowego oraz analityków do strategii i działań podejmowanych przez naszą Grupę. To docenienie pracy i zaangażowania wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu: Rady Nadzorczej i Zarządu spółki, zespołu relacji inwestorskich oraz wielu innych obszarów biznesowych wspierających naszą codzienną pracę. To także ogromna motywacja na przyszłość – mówi Grzegorz Para, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich w Cyfrowym Polsacie.

ir_magazine_0.jpg

Konkurs IR Magazine Awards organizowany jest od 1990 roku przez fachowy i uznany magazyn dla specjalistów ds. relacji inwestorskich. Obejmuje szereg obszarów IR: od całokształtu komunikacji i profesjonalistów IR przez raporty roczne po wydarzenia inwestorskie i strony internetowe IR. Laureatów wybierają ankietowani analitycy oraz panel ekspertów. Tegoroczna edycja wyłoniła zwycięzców w 28 kategoriach. O wygraną w kategorii „Best in sector: communications” walczył również m.in. Deutsche Telekom. Spośród polskich firm obok Cyfrowego Polsatu na liście nominowanych znalazły się również: CCC i LPP. Pełną listę zwycięzców można zobaczyć TU.

Ostatnia aktualizacja 30.06.2021