Cyfrowy Polsat wzbogaca ofertę programową, umacniając pozycję lidera

Data: 
04 maj 2011

Abonenci największej platformy satelitarnej w Polsce otrzymają dostęp do 5 nowych kanałów tematycznych, w tym 2 w jakości HD. Już 5 maja wśród propozycji Cyfrowego Polsatu znajdą się kolejne kanały Grupy TVN - TVN HD, TVN HD+1 i TVN CNBC oraz kanał TVP Historia. Od 29 kwietnia widzowie mogą oglądać stację religia.tv.

Dzięki wprowadzeniu nowych kanałów liczba stacji HD oferowanych przez Cyfrowy Polsat wzrośnie do 21.

5 maja br. propozycje Cyfrowego Polsatu zostaną wzbogacone o 3 kolejne kanały TVN - TVN HD, TVN HD+1 i TVN CNBC, dzięki czemu łącznie abonenci platformy będą mogli oglądać 10 kanałów tej Grupy.

TVN HD i TVN HD+1 rozszerzą ofertę pakietu Mini HD, a widzowie znajdą je na pozycjach - kolejno 115 i 116. TVN CNBC będzie dostępny dla abonentów Pakietu Familijnego HD, zajmując miejsce 82 na liście kanałów operatora.

Ofertę Cyfrowego Polsatu wzbogaci także kanał TVP Historia, który jest dostępny dla abonentów pakietu Mini HD na 107 pozycji.

Kanał tematyczny religia.tv, należący do Grupy ITI, od 29 kwietnia br. dostępny jest dla wszystkich abonentów platformy niezależnie od posiadanego przez nich pakietu i docelowo zajmie pozycję 110 na liście kanałów.

Już ponad milion abonentów Cyfrowego Polsatu posiada dekodery HD, co sprawia, że Cyfrowy Polsat jest największą cyfrową platformą HD w Polsce. Teraz oferta jej kanałów HD wzrośnie do 21.

 

prstats.po?p=220558

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014