Cyfrowy Polsat wymienia dekodery DVB-T na satelitarne

Data: 
19 lis 2013


teaser_3_0.jpg

W ramach nowej promocji Cyfrowego Polsatu użytkownicy dowolnych dekoderów DVB-T, którzy zdecydują się na oddanie sprzętu do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży operatora, otrzymają w zamian dekoder HD do odbioru telewizji satelitarnej za 1 zł oraz promocyjną ofertę telewizji – 46 kanałów kodowanych przez 6 miesięcy bez opłat.

Klienci wymieniający dowolny dekoder DVB-T mogą skorzystać z oferty z pakietem Rodzinnym HD, z 46 kanałami dla całej rodziny, który przez 6 miesięcy będą odbierać bez opłat. W pakiecie tym oprócz wszystkich kanałów ogólnotematycznych znajdują się m.in. stacje Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Disney XD, Comedy Central, Nat Geo Wild, History. To nieporównywalnie bogatsza propozycja programowa od oferty bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. Po okresie promocyjnym opłata za pakiet Rodzinny HD będzie wynosiła 24,90 zł/mies. Klient może także zdecydować o przejściu na pakiet Mini HD z 36 atrakcyjnymi kanałami, w tym 6 w HD, w cenie 14,90 zł/mies. W ramach nowej promocji Cyfrowy Polsat zapewnia szeroki wybór dekoderów, w tym dekoder HD6000 z dostępem do Internetu i największego serwisu wideo online IPLA.

Telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD to nie tylko bogata i różnorodna oferta programowa (z kilkudziesięcioma kanałami kodowanymi i setkami niekodowanych) oraz ogólnopolski zasięg, ale także wysokiej jakości sprzęt oraz gwarancja serwisu.

Oferta dostępna jest również po okazaniu faktury od innego dostawcy płatnej telewizji.

 

prstats.po?p=260187

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014