Cyfrowy Polsat wprowadza Kino Polska Muzyka

Data: 
19 gru 2013

19 grudnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu, największej polskiej platformy satelitarnej, dołączył kanał Kino Polska Muzyka emitujący materiały związane z polską twórczością muzyczną: teledyski, filmy dokumentalne o artystach i ciekawe wydarzenia z rodzimego rynku muzycznego. Stacja znajduje się w podstawowym pakiecie Familijnym HD.

Kino Polska Muzyka zajął pozycję 181 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu i jest 72 stacją w pakiecie Familijnym HD oferującym szerokie spektrum kanałów ogólnych i tematycznych dla całej rodziny, w tym: edukacyjnych, rozrywkowych, sportowych, filmowych, dla dzieci i informacyjnych (jedenaście z nich jest nadawanych w jakości HD).

Dla abonentów Cyfrowego Polsatu stacja Kino Polska Muzyka jest także dostępna (w cenie posiadanego pakietu telewizji satelitarnej lub na preferencyjnych warunkach) w największej polskiej telewizji internetowej IPLA, w ramach pakietów: FilmBox Live, IPLA NET TV i IPLA MIX i można ją oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz w wybranych telewizorach Smart TV.

Kino Polska Muzyka emituje programy o tematyce rozrywkowej pokazujące polską muzykę przez 23 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki dołączeniu kanału do oferty Cyfrowego Polsatu, abonenci platformy będą mogli posłuchać niezapomnianych polskich przebojów, których słuchali ich rodzice i dziadkowie, a także odkryć ciekawe nowości polskiego rynku muzycznego. Kino Polska Muzyka emituje filmy muzyczne i dokumentalne poświęcone muzykom oraz specjalnie przygotowane pasma dla fanów różnych gatunków muzycznych: alternatywy, popu, jazzu czy rocka. To telewizja w całości autorska, która skupia się na tym, co najlepsze w polskiej muzyce i polskim kinie: wyobraźni i emocjach.

prstats.po?p=263251

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014