Cyfrowy Polsat wprowadza kanał Wellbeing Network

Data: 
17 gru 2015

21 grudnia br. lista kanałów tematycznych dostępnych na platformie Cyfrowy Polsat poszerzy się o nową stację na rynku polskim – skierowany do widzów dbających o swoje zdrowie Wellbeing Network.

Nowy kanał będzie dostępny dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu i zajmie 22 pozycję na liście kanałów platformy. Obecny dotychczas w tym miejscu kanał Muzo TV wciąż będzie można oglądać na pozycji 174 i dodatkowo zostanie włączony na 186 pozycji.

Wellbeing Network będzie dostarczał widzom niezbędnej wiedzy, jednocześnie zapewniając im rozrywkę i motywując do wprowadzania zmian w swoim życiu. W ramówce stacji znajdą się najnowsze dokumenty poruszające szeroko pojętą tematykę zdrowia, programy prezentujące historie ludzi, którzy podejmują wyzwania, by poprawić kondycję swojego organizmu oraz prowadzone przez światowej sławy ekspertów programy o tematyce medycznej. Wellbeing Network ma inspirować widzów do prowadzenia zdrowego, aktywnego i radosnego stylu życia. Pragnie rozwijać u nich zainteresowanie kondycją swojego ciała, organizmu i umysłu oraz zachęcać do ciągłego samorozwoju. W zaproponowanej ofercie programowej nie zabraknie opinii i porad ekspertów z całego świata: dietetyków, trenerów, instruktorów oraz lekarzy i trenerów rozwoju osobistego.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać ponad 170 kanałów, w tym 62 w jakości HD, dostępnych w ramach szerokiej gamy pakietów odpowiadających na różnorodne potrzeby widzów. 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 17.12.2015