Cyfrowy Polsat przedłuża święta!

Data: 
03 sty 2017

Cyfrowy Polsat utrzymuje świąteczne promocje aż do końca stycznia! Wszyscy, którzy w pierwszym miesiącu 2017 roku zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na wyjątkowych zasadach – na start aż przez 6 miesięcy bez opłat! Przedłużenie promocji komunikuje kampania reklamowa w telewizji, radiu i Internecie.

W Cyfrowym Polsacie świąteczny czas tak szybko się nie kończy! Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz treści z serwisu HBO GO – aż przez 6 miesięcy bez opłat. Nadal można zdecydować się także na atrakcyjne sprzęty w niższych ratach (m.in. nowoczesne telewizory LG).

W prezencie z każdym pakietem telewizyjnym klient otrzymuje również na cały okres trwania umowy dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dzięki której:

  • Zyskuje dostęp do nawet 92 kanałów telewizyjnych ze swojego abonamentu, np. do Eleven Sport HD, Disney Channel HD, Polsat Sport HD i wielu, wielu innych.
  • Wystarczy kilka kliknięć w smartfonie lub tablecie, żeby skorzystać z biblioteki tysięcy programów na życzenie z doskonałą rozrywką i edukacją.
  • Ogląda to wszystko nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.
obrazek.png

Polecany zestaw z telewizorem w cenie 89,99 zł/mies. dla klientów posiadających telefon w Plusie:

  • Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 92 dostępnymi mobilnie, na start 6 miesięcy bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM.
  • Internet – 10 GB w prezencie!
  • LG Smart TV LED 49” 49LH570V z niższą o 10 zł ratą – 40zł/mies. (48 rat).

LG Smart TV LED 49” 49LH570V, który znalazł się w tym zestawie, to nowoczesny telewizor z procesorem obrazu Triple XD Engine, który pozwala cieszyć się idealną ostrością i kontrastem obrazu i jeszcze szerszą paletą kolorów. Do tego funkcja Clear Voice, dzięki której dźwięk jest czysty i mocny – to wszystko sprawia, że oglądanie ulubionych kanałów telewizyjnych jest jeszcze większą przyjemnością.

Osobom zainteresowanym dostępem i do telewizji, i do szybkiego Internetu operator proponuje zestaw z tabletem w łącznej cenie 94,99 zł/mies.:

  • 170 kanałów telewizyjnych, w tym 90 dostępnych mobilnie – na start 4 miesiące bez opłat, później za 59,99 zł/mies.
  • Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu.
  • Tablet Modecom Free TAB 8015 z ratą 10 zł/mies. (36 rat).

Kampania reklamowa

Przedłużenie oferty świątecznej w Cyfrowym Polsacie wspiera kampania reklamowa ze spotem telewizyjnym z udziałem Krzysztofa Ibisza. Film powstał według scenariusza przygotowanego przez Jakuba Kopiczyńskiego i Marka Górskiego, za jego koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Mariusz Palej. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Spot można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat. Kampania obejmuje także radio i Internet.

Spot TV: https://youtu.be/E4kfsa5uHew

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.01.2017