Cyfrowy Polsat i Plus uruchamiają wzajemną sprzedaż usług...

Data: 
11 kwi 2012

11 kwietnia br. startuje wzajemna sprzedaż usług i oferty specjalne Cyfrowego Polsatu, największej grupy medialnej w Polsce, oraz Plusa, obejmujące dodatkowe korzyści dla abonentów usług obu firm. Standardowe oferty partnerów będą na start dostępne w blisko 200 punktach sprzedaży każdej sieci, a atrakcyjne benefity dla osób korzystających jednocześnie z telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz telefonu w ofertach Plus Abonament i Plus Mix - w całych sieciach sprzedaży obydwu firm.

Cyfrowy Polsat i Plus uruchamiają wzajemną sprzedaż usług i promocje specjalne dla użytkowników produktów obu firm, a klienci zyskują z każdej strony!
 
2 w 1, czyli dwie usługi w jednym punkcie
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 11 kwietnia br. wybrane punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu rozpoczną sprzedaż telefonicznych ofert Plus Abonament, Plus Mix i Plus dla firm sieci Plus, a punkty sprzedaży Plusa będą oferowały usługi telewizyjne platformy. Współpraca ta oznacza zwiększenie dostępności usług i uatrakcyjnienie portfolio ofert obydwu operatorów, wzrost potencjału sprzedaży w wyniku dotarcia z atrakcyjnym produktem do klientów partnera oraz w konsekwencji zwiększenie ich satysfakcji. W pierwszym etapie oferta partnera będzie dostępna w około 200 Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i blisko 200 punktach sprzedaży sieci Plus. W drugiej połowie roku wzajemna sprzedaż usług obejmie całe sieci sprzedaży obu firm.

Za posiadanie dwóch usług - korzyści dla każdego
Jednocześnie w tym samym czasie klienci Cyfrowego Polsatu oraz Plusa będą mogli skorzystać z promocji kierowanych do osób korzystających aktualnie z produktów tylko jednej firmy lub posiadających już dwie usługi i przedłużających umowę na co najmniej jedną z nich. Jeśli konsument zdecyduje się na zakup obu usług, dostanie podwójne prezenty - zarówno od Cyfrowego Polsatu, jak i od sieci Plus. Dodatkowe korzyści wynikające z promocji są przyznawane tak długo, jak długo klient korzysta z usług obu firm. W przyszłości oferta dla użytkowników obydwu usług będzie stale rozszerzana o nowe opcje, dzięki którym decyzja o ich wyborze będzie przynosić jeszcze więcej korzyści.

Za telewizję w Cyfrowym Polsacie - do 100 minut więcej do wszystkich sieci
Abonenci platformy, którzy jeszcze nie wybrali operatora sieci komórkowej bądź chcą go zmienić, mogą dołączyć do Plusa na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach, zyskując podwójnie - oprócz benefitów wynikających ze standardowej oferty nawet do 100 minut co miesiąc na dodatkowe rozmowy w Plus Abonament lub do 8 zł do każdego minimalnego doładowania w Plus Mix.


 

 

Za telefon w Plusie - Filmowy Bon Plus na VOD Domową Wypożyczalnię
Dla klientów indywidualnych Plus Abonament oraz Plus Mix wybierających operatora telewizji, Cyfrowy Polsat także przygotował niespodziankę - Filmowy Bon Plus o wartości nawet 40 zł. Przydzielany jest on w prezencie co miesiąc przez cały okres umowy i upoważnia do skorzystania z zasobów VOD Domowej Wypożyczalni zarówno "na telewizor", jak i "na komputer". Wielkość przyznanej kwoty zależy od tego, na jaki pakiet telewizyjny klient zawarł umowę. Rocznie nowy abonent Cyfrowego Polsatu zyskuje w ten sposób kilkaset złotych na usługi dodatkowe. Dodatkowo Filmowy Bon Plus łączy się z pozostałymi promocjami dostępnymi w ramach VOD Domowej Wypożyczalni, np. "Pakiety VOD" czy "Pierwszy film za 1 zł".Z telewizją - więcej minut na rozmowy
W tym samym czasie startuje promocja dla klientów, którzy są uprawnieni do przedłużenia umowy z platformą i równolegle korzystają z usług telefonicznych w Plusie. W takiej sytuacji mogą oni liczyć na dodatkowy pakiet minut w ofercie Plus Abonament lub ekstra kwotę do wykorzystania w ofercie Plus Mix.Zamiast telefonu. Bony Rabatowe na telewizję
Kolejna oferta promocyjna jest kierowana do grupy klientów, którym kończy się umowa w sieci  Plus i są abonentami pakietu telewizyjnego w Cyfrowym Polsacie, a jednocześnie nie są zainteresowani zakupem nowego aparatu telefonicznego za symboliczną złotówkę. Zamiast nowego sprzętu w promocyjnej cenie mogą otrzymać Bon Rabatowy o wartości nawet 60 zł do wykorzystania na dowolnie wybrane usługi telewizyjne Cyfrowego Polsatu, w tym pakiety dodatkowe, Multiroom czy filmy z VOD Domowej Wypożyczalni. Bon jest przyznawany co miesiąc przez kolejnych 12 miesięcy, a jego wartość zależy od rodzaju taryfy i wielkości abonamentu opłacanego w Plusie. 

prstats.po?p=220491

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014