Cyfrowy Polsat i Plus: telewizja, Internet i telefon w pakiecie za 99,80 zł

Data: 
06 lis 2013

Cyfrowy Polsat i Plus przygotowały atrakcyjny zestaw trzech usług: telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, telefonu w ofercie smartfonowej sieci Plus oraz Internetu LTE znajdującego się w ofercie obydwu operatorów. Dzięki rabatom łączne opłaty miesięczne za tak bogaty zestaw to tylko 99,80 zł. Dodatkowo klienci decydujący się na Internet lub telefon w Plusie mają możliwość zakupu telewizji w Cyfrowym Polsacie z abonamentem 0 zł/mies., a klienci Internetu Cyfrowego Polsatu mogą kupić telefon w Plusie z 50% zniżką na abonament lub otrzymać podwojone doładowania w Plus Mix.

Nowa promocja jest skierowana do klientów, którzy zdecydują się na dokupienie kolejnych usług w odstępie maksymalnie siedmiu dni od podpisania umowy na Internet lub telefon. Za pakiet Internetu 15 GB (z abonamentem 59,90 zł), Samsung Galaxy Trend w ofercie smartfonowej w Plusie (z abonamentem 59,90 zł i w tym 400 minutami do wykorzystania na rozmowy) oraz pakiet telewizyjny Mini HD Cyfrowego Polsatu z 36 kanałami dla całej rodziny (z abonamentem 14,90 zł) klient zapłaci miesięcznie 99,80 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabat na pakiet telewizji przez cały okres trwania umowy internetowej oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny.

Sprzęt dostępny w tym zestawie to: modem ZTE MF823 umożliwiający łączenie się z superszybkim Internetem LTE, dekoder telewizyjny HD 3000 produkcji Cyfrowego Polsatu oraz smartfon Samsung Galaxy Trend.

 

Internet i telefon w Plusie z pakietem telewizji w prezencie

Osoby decydujące się lub przedłużające umowę na zakup Internetu LTE lub telefonu w sieci Plus z abonamentem za co najmniej 59,90 zł i umową na co najmniej 24 mies. otrzymają pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu Mini HD, zawierający 36 kanałów dla całej rodziny (w tym 6 kanałów HD), za 0 zł/mies. przez cały okres podstawowy umowy na telewizję, pod warunkiem posiadania w tym czasie umowy na Internet lub telefon.

 

Promocje Plusa dla klientów Cyfrowego Polsatu

Od 6 listopada z promocji Plusa „50% taniej w Plus Abonament przy zakupie Internetu” mogą skorzystać także klienci, którzy zakupią Internet LTE z abonamentem od 49,90 zł w Cyfrowym Polsacie lub przedłużą posiadaną umowę na usługę. Otrzymają oni 50% rabatu na abonament telefoniczny w Plusie, jeśli w ciągu 7 dni od podpisania umowy na Internet zdecydują się na zakup telefonu lub przedłużenie swojej umowy na telefon w Plusie. Klienci, którzy wybrali ofertę Internetu z abonamentem 49,90 zł otrzymają rabat przez 12 mies. trwania 24-miesięcznej umowy, klienci z abonamentem od 59,90 zł (pakiety od 15 GB) skorzystają z rabatu aż przez 24 mies.

Użytkownicy pakietów Internetu Cyfrowego Polsatu mogą także skorzystać z promocji „Podwojenie doładowań w Plus Mix przy zakupie Internetu”. Z abonamentem internetowym od 49,90 zł można otrzymać podwojone doładowanie telefonu pod warunkiem zawarcia umowy na Plus Mix w ciągu 7 dni od zakupu Internetu lub przedłużenia umowy na tę usługę. Doładowania będą podwajane przez 12 mies. przy abonamencie za 49,90 zł (z umową na 24 mies.) lub przez 24 mies. jeśli abonament na Internet wyniesie 59,90 zł lub więcej.

 

Sieć o największym zasięgu Internetu LTE

Zasięg mobilnego Internetu oferowanego przez Cyfrowy Polsat regularnie rośnie. Dziś w zasięgu Internetu w technologii LTE znajdują się już blisko 24 mln Polaków, czyli 62% populacji naszego kraju i jest to największa sieć LTE w Polsce, a w zasięgu Internetu HSPA/HSPA+ jest już 98% populacji, czyli blisko 38 mln osób.

prstats.po?p=258886

oferty-laczone-06112013.jpg (PDF 36KB)

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014