Cyfrowy Polsat obniża cenę pakietu z kanałami premium

Data: 
20 lut 2014

Cyfrowy Polsat zaoferował atrakcyjny pakiet z kanałami premium oraz możliwość bezpłatnego przetestowania usługi przez 10 dni dla klientów zainteresowanych zmianą operatora telewizji. Do sprzedaży trafił także moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodowe podłączenie dekodera do Internetu i oglądanie materiałów w największej telewizji internetowej IPLA bezpośrednio na telewizorze.

Teraz w ofercie za jedyne 59,90 zł/mies. klient otrzyma aż 126 kodowanych kanałów – w tym atrakcyjne pakiety premium Sport HD, Film HD i Cinemax HD. Dodatkowo przez 4 pierwsze miesiące, które są zwolnione z opłat abonamentowych, abonent może oglądać kanały z pakietu HBO HD oraz korzystać z serwisu HBO GO, miesięcznego katalogu filmów VOD i pakietu IPLA MIX w ramach serwisu IPLA. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, z jakich pakietów i usług dodatkowych korzysta, i ma możliwość ich swobodnej zmiany podczas całego okresu trwania umowy, co zapewnia mu dużą elastyczność. W programie smartDOM Cyfrowego Polsatu i Plusa, umożliwiającym korzystne łączenie usług, ten bogaty pakiet jest dostępny jeszcze taniej – w cenie 49,90 zł/mies.

Widzowie, których interesuje pełne bogactwo kanałów Cyfrowego Polsatu mogą wybrać ofertę Premium z pakietami HBO HD i Cinemax HD oraz serwisami HBO GO i IPLA MIX na cały okres trwania umowy za jedyne 89,90 zł/mies. (79,90 zł/mies. w programie smartDOM).

Zmianie uległa również cena za pakiet Rodzinny HD, urozmaicony w ostatnich dniach o kanały TVP Seriale, Kino Polska i Nickelodeon, w którym za 19,90 zł/mies. klient znajdzie aż 50 kanałów kodowanych dla całej rodziny oraz setki niekodowanych stacji. Ponadto przez pierwsze 60 dni abonent korzysta z telewizji bez wnoszenia opłat oraz ma dostęp do 25 dodatkowych kanałów z pakietu Familijnego HD. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, jaki pakiet wybierze –Rodzinny HD czy Familijny HD. Nowa cena pakietu Rodzinnego HD oznacza, że dostęp do pojedynczego kanału kosztuje tylko 40 groszy miesięcznie. Taka oferta to bardzo atrakcyjna alternatywa dla klientów naziemnej telewizji cyfrowej.

Moduł Wi-Fi do dekoderów

Nowością w ofercie operatora jest moduł Wi-Fi TP-Link TL-WR702n (dostępny już od 1 zł), który umożliwia bezprzewodowe podłączenie dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu do sieci i korzystanie na telewizorze z zasobów największej polskiej telewizji internetowej IPLA, która oferuje bogactwo filmów z największych studiów oraz seriali, różnorodnych tematycznie programów i wydarzeń sportowych z anten wielu kanałów.

Telewizja satelitarna na próbę

Cyfrowy Polsat, jako pierwszy operator telewizji satelitarnej, daje możliwość przetestowania swojej oferty i jej zwrotu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Klienci innych operatorów, którzy mają obawy przed zmianą swojego dostawcy telewizji, mogą przez 10 dni bezpłatnie przetestować usługi Cyfrowego Polsatu i jeżeli oferta nie spełni ich oczekiwań, oddać sprzęt w punkcie sprzedaży bez ponoszenia konsekwencji związanych z rozwiązaniem umowy. Dodatkowo zyskują pierwsze 6 miesięcy telewizji bez opłat oraz dekoder z nagrywarka PVR HD 7000 za 1 zł już od pakietu za 59,90 zł/mies.

prstats.po?p=268404

Ostatnia aktualizacja 04.10.2014