Cyfrowy Polsat korzysta z Platnosci.pl

Data: 
19 cze 2008

Cyfrowy Polsat SA - największa polska cyfrowa platforma satelitarna - dołączyła do grona Klientów serwisu Platnosci.pl, należącego do PayU S.A., wchodzącej w skład Grupy Allegro. Wprowadzenie możliwości zapłaty za abonament i usługi dodatkowe za pomocą karty płatniczej lub szybkiego ePrzelewu to ukłon w stronę Klientów platformy. Dla Platnosci.pl Cyfrowy Polsat jest kolejnym liderem, który zaufał innowacyjnym rozwiązaniom oferowanym przez serwis.

Cyfrowy Polsat uruchomił nową usługę dla opłat wnoszonych poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK). Teraz nasi Abonenci przy zapłacie za usługi, poza opcją tradycyjnego przelewu na konto, mogą wybrać także alternatywną metodę płatności - za pomocą karty płatniczej lub w zależności od tego, w którym banku internetowym mają konto, jeden z dziewięciu oferowanych przez Platnosci.pl ePrzelewów - mówi Grzegorz Sandel, Dyrektor ds. Obsługi Klienta w Cyfrowym Polsacie S.A. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej funkcjonalności  Abonenci będą jeszcze chętniej korzystać z Internetowego Centrum Obsługi Klienta, a ich satysfakcja z oferowanych przez nas usług będzie rosła- dodaje.

Skorzystanie z obu wymienionych kanałów przy zapłacie za usługi platformy jest bardzo proste. Przy wyborze ePrzelewu klient po zalogowaniu się do konta swego banku otrzymuje do akceptacji automatycznie wygenerowany formularz przelewowy. Jego jedynym zadaniem jest akceptacja zlecenia przelewu. Przy karcie płatniczej procedura wygląda podobnie, z tą różnicą że Klient zatwierdza transakcję na stronie centrum autoryzacji kart.

Zapłata za usługę przy pomocy karty płatniczej czy poprzez szybki ePrzelew, nawet osobie korzystającej z tej metody po raz pierwszy, nie powinna zabrać więcej niż kilka minut - mówi Marcin Jabłoński, Dyrektor PayU S.A., do której należy serwis Platnosci.pl. Przyjęte przez Platnosci.pl rozwiązania techniczne  pozwalają znacznie ograniczyć Klientowi czas związany z zapłatą za usługę, czyniąc jednocześnie całą procedurę bezpieczną, prostą, szybką i wygodną - podkreśla.

prstats.po?p=220414

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014