CYFROWY POLSAT dołączył do projektu "Kino Letnie" FILMBOXu i ANTYRADIA!

Data: 
06 lip 2012

CYFROWY POLSAT został partnerem "Kina Letniego" FILMBOXu i ANTYRADIA, które wystartowało 4 lipca br. i w wakacje zagości w czterech polskich miastach - Warszawie, Krakowie, Sosnowcu i Katowicach. Przez 9 tygodni, do 1 września br., odbędą się łącznie aż 34 pokazy, rozpoczynające się o godz. 20.00. Na ekranie "pod chmurką" zostanie wyświetlonych 10 kinowych hitów w tym m.in.: "Rzeź" Romana Polańskiego, "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" z Monicą Bellucci w roli głównej, "Londyński Bulwar" z Colinem Farrelem i Keirą Knightley, "Taxi 4" Luca Bessona czy "Dziennik zakrapiany rumem" z ciągle urokliwym Johnnym Deppem. CYFROWY POLSAT zapewni podczas wydarzenia bezpłatne hotspoty, testy superszybkiego Internetu LTE oraz najnowszej usługi - TV MOBILNEJ, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz dodatkowe benefity dla osób decydujących się na zakup wybranej usługi.

"Kino Letnie" FILMBOXu i ANTYRADIA, do którego w tym roku dołączył CYFROWY POLSAT, to kolejny ciekawy projekt spójny ze strategią naszej spółki. Po pierwsze jest to fantastyczne wydarzenie kulturalne skierowane do fanów kina, a film niewątpliwie stanowi istotną rolę w naszej ofercie telewizyjnej. Po drugie, takie festiwale są doskonałą okazją do promocji wartości rodzinnych, a CYFROWY POLSAT zawsze propagował wspólne spędzanie czasu wolnego. Teraz, gdy przed nami o wiele dłuższe wakacyjne wieczory, razem z pozostałymi partnerami akcji zachęcamy mieszkańców Warszawy, Katowic, Krakowa i Sosnowca do miłego spędzenia czasu - zarówno z rodziną i przyjaciółmi, jak i "Kinem Letnim" - mówi Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu CYFROWEGO POLSATU.

W trakcie tegorocznych wakacji z uroków darmowego kina pod gołym niebem będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy,  Katowic, Krakowa i Sosnowca. W każdym z miast seanse będą odbywały się co tydzień w wybranych dniach, w znanych i publicznie dostępnych miejscach. W stolicy kraju pokazy "pod chmurką" odbywać się będą w każdą środę na Polu Mokotowskim, tuż obok kultowego Pubu Lolek. Dla katowickich kinomaników "Kino Letnie" będzie dostępne w piątki, na zawsze tętniącej życiem ulicy Mariackiej. Zaś w sobotę kino pod gołym niebem zawita do Krakowa, na położony w słynnej dzielnicy Kazimierz Plac Wolnica oraz Sosnowca, na Plac Stulecia, popularnie nazywany "sosnowiecką Patelnią".

Przy okazji "Kina Letniego" uczestnicy seansów będą mogli wypróbować Internet mobilny CYFROWEGO POLSATU w najnowocześniejszej technologii LTE na tablecie Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE oraz najmłodszą usługę z portfolio operatora - TV Mobilną. Na czas trwania pokazów platforma zapewni także hotspoty, czyli otwarte punkty dostępu, umożliwiające bezpłatne połączenie z Internetem CYFROWEGO POLSATU przez protokół Wi-Fi. Jednocześnie operator przygotował atrakcyjne bonusy dla swoich klientów. Każdy uczestnik "Kina Letniego", który w trakcie trwania projektu przyjdzie do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży platformy wraz z kuponem rozdawanym podczas pokazów filmowych oraz kupi Internet operatora, może wygrać wartościowe nagrody, m.in. tablet, routery i zestawy gadżetów od Samsunga. Ponadto każdy, kto dołączy do grona abonentów usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu oraz wybierze pakiet Extra HD otrzyma upominek od kanału FilmBox - box filmowy, składający się z 2 kultowych filmów na DVD.

Dodatkową atrakcją pokazów będą zabawy i konkursy z ciekawymi nagrodami od wszystkich partnerów, organizowane przed każdym seansem. Na fanów dobrego kina w plenerze czekają leżaki, na których widzowie będą mogli wygodnie usiąść, zrelaksować się i błyskawicznie przenieść w magiczny świat filmu. Na ostry początek FILMBOX, ANTYRADIO i CYFROWY POLSAT proponują ,,Rzeź" Romana Polańskiego. Choć tytuł budzi skojarzenia pełne grozy, to dzieło Romana Polańskiego jest błyskotliwą komedią. Cykl gratisowych pokazów w ramach "Kina Letniego" został zainaugurowany 4 lipca w Warszawie. Potem "Rzeź" dotrze do Krakowa i Sosnowca (7 lipca ). W kolejnym tygodniu cykl pokazów wystartuje w Katowicach wraz z seansem ,,Cztery Pokoje" (13 lipca - Katowice, 14 lipca - Kraków, Sosnowiec). Pozostałe filmy, jakie przewidziano w repertuarze to ,,Transporter 3" (11 lipca - Warszawa), ,,Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" (18 lipca - Warszawa, 20 lipca - Katowice, 21 lipca - Kraków, Sosnowiec), ,,Londyński Bulwar" (25 lipca - Warszawa, 27 lipca - Katowice, 28 lipca - Kraków, Sosnowiec), ,,Świat według Barney'a" (1 sierpnia - Warszawa, 3 sierpnia - Katowice, 4 sierpnia - Kraków, Sosnowiec), ,,Taxi 4" (8 sierpnia - Warszawa, 10 sierpnia - Katowice, 11 sierpnia - Kraków, Sosnowiec), ,,Szukając Erica" (15 sierpnia - Warszawa, 17 sierpnia - Katowice, 18 sierpnia - Kraków, Sosnowiec), ,,Dziennik zakrapiany rumem" (22 sierpnia - Warszawa,24 sierpnia - Katowice, 25 sierpnia - Kraków, Sosnowiec) oraz ,,Człowiek, który gapił się na kozy" (29 sierpnia - Warszawa,  31 sierpnia - Katowice, 1 września - Kraków, Sosnowiec).

Patronami medialnymi "Kina Letniego" są HATOR, stopklatka.pl, Infoscreen, Ipla.tv, Empik.com oraz dziennik Super Express. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy, Miasto Sosnowiec i Urząd Miasta Katowice. Partnerem ,,Kina Letniego" w Warszawie jest Pub Lolek, a w Krakowie Krakowska Komisja Filmowa.

 

prstats.po?p=220487

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014