CSBTV i TVR dostępne dla klientów Cyfrowego Polsatu

Data: 
04 lis 2010

3 listopada br. Cyfrowy Polsat wprowadził do swojej listy kanałów dwa nowe kanały niekodowane - CSBTV i TVR, które są dostępne dla wszystkich użytkowników dekoderów platformy.

CSBTV, pierwsza satelitarna telewizja z Pomorza, która rozpoczęła nadawanie 1 sierpnia 2010 r. znajduje się na pozycji 143. TVR adresowana do sektora rolniczego została usytuowana na 142 pozycji.

Misją CSBTV jest wzmacnianie lokalnych więzi, promowanie wielokulturowego bogactwa Pomorza oraz propagowanie morskiego dziedzictwa Polski. Program CSBTV ma charakter uniwersalny i można go odbierać na całym świecie. Kierowany jest nie tylko do 2,5 milionowej społeczności Pomorza, ale do wszystkich Polaków interesujących się tym jednym z najpiękniejszych regionów Polski, a także Kaszubów i ich potomków rozsianych od Europy po Amerykę Północną.

TVR to nowa, ogólnopolska stacja satelitarna, adresująca swój program do rolników, mieszkańców wsi, miasteczek i ludzi szeroko związanych z przetwórstwem. TVR to przede wszystkim dedykowane dla farmerów serwisy informacyjne - nadawane co godzinę agroFlash - ciekawostki, bardzo precyzyjna prognoza pogody i ceny rynkowe. Nie zabraknie też testów maszyn i technologii. Ważne miejsce zajmą w ramówce transmisje z targów, pokazów i imprez oraz dobra polska muzyka taneczna.

 

prstats.po?p=220632

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014