Cały dochód z biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 wspomoże ukraińskie dzieci

Data: 
23 mar 2022

W sobotę w Będzin Arenie odbędzie się szósta gala organizacji Polsat Boxing Promotions. Fani zobaczą siedem elektryzujących walk zawodowych oraz występ muzyczny polskiego rapera młodego pokolenia – Smolastego. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, a cały dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy. 

W walce wieczoru gali Polsat Boxing Promotions w Będzinie, pochodzący z pobliskiej Częstochowy, Marcin Siwy zmierzy się z Rydellem Bookerem. Doświadczony Amerykanin w przeszłości mierzył się z takimi pięściarzami wagi ciężkiej, jak Ray Austin, Kubrat Pulew czy James Toney. Będzie to już trzecia walka Siwego na ringu Polsat Boxing Promotions i kolejna okazja do zwycięstwa oraz cenna lekcja bokserskiego rzemiosła. Nie mniej ciekawie zapowiada się starcie utalentowanego Ihosvany’ego Garcii z Patrickiem Rokohlem. Kubańczyk wiąże swoją przyszłość z Polską, w której od dawna trenuje i toczy pojedynki. Po sześciu zwycięstwach czas na kolejne wyzwanie, jakim będzie boksujący na co dzień w wyższej dywizji wagowej Niemiec. Będzie to także pierwsza w karierze Garcii walka zakontraktowana na 10 rund, a zwycięstwo nad dużo bardziej obytym z zawodowymi ringami Rokohlem z pewnością pomoże Kubańczykowi wypłynąć na szersze wody. W Będzin Arenie swój debiut w organizacji PBP zaliczy Paweł „Furia” Czyżyk. Obiecującą karierę Lubinianina na półtora roku zastopowały kontuzje, a starcie z Włochem Lucą Spadaccinim ma być dla Polaka okazją do zrzucenia rdzy. W innym międzynarodowym starciu Radomir Obruśniak skrzyżuje rękawice z Diego Fabianem Eligio. Meksykanin to kolejny rywal, którego ringowy dorobek znacznie przewyższa doświadczenie Polaka. Obruśniak swoimi poprzednimi walkami dowiódł jednak, że imponujące rekordy przeciwników to dla niego zwykłe liczby i w starciu z Eligio z pewnością będzie dążył do kolejnego zwycięstwa. Polsat Boxing Promotions za cel stawia sobie wyszukiwanie talentów i opiekę nad ich karierami oraz ich wszechstronny rozwój. Dlatego trzy ostatnie pojedynki na karcie walk gali w Będzinie to starcia młodzieżowców. Czterorundowe starcia Kewina Gibasa z Eugeniu Batem, Niko Zdunowskiego z Arturem Gierczakiem oraz Gracjana Królikowskiego z Denisem Mądrym to dla ich uczestników bezcenna okazja do pokazania umiejętności w otwartej telewizji oraz obycia z ringiem zawodowym. 

Gale Polsat Boxing Promotions to obok ogromnych emocji sportowych, także wyjątkowe doznania muzyczne. Pojedynki przeplatane są występami gwiazd polskiej sceny i nie inaczej będzie 26 marca. W Będzin Arenie show da Smolasty - utalentowany raper oraz producent muzyczny i jedna z najbarwniejszych postaci współczesnej sceny hiphopowej. Współpracował z takimi wykonawcami jak Malik Montana, PlanBe, Białas czy Tribbs. Miliony ludzi w Polsce znają Smolastego z numerów takich jak: „Duże Oczy”, „Uzależniony” czy „Och Daddy”.

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 w Będzin Arenie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy. 

KARTA WALK GALI POLSAT BOXING PROMOTIONS 6 

Marcin Siwy (24-0, 12 KO) - Rydell Booker (26-4-1, 13 KO) 

Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO) - Patrick Rokohl (22-1, 16 KO) 

Radomir Obruśniak (5-0, 2 KO) - Diego Eligio (22-6-1, 9 KO) 

Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) - Luca Spadaccini (7-2-3, 3 KO) 

Kewin Gibas (3-0, 2 KO) - Eugeniu Bat (1-0) 

Niko Zdunowski (2-0-1) - Artur Gierczak (2-2, 1 KO) 

Gracjan Królikowski (2-1-1, 1 KO) - Denis Mądry (6-7, 1 KO)

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.03.2022