To będą najlepsze wakacje – z Kinem Letnim FilmBoxu, Antyradia i Cyfrowego Polsatu!

Data: 
30 cze 2014

Kino Letnie FilmBoxu, Antyradia i Cyfrowego Polsatu „100 leżaków i ekran” po raz kolejny zawita do Warszawy, Krakowa i Katowic, aby przenieść widzów w magiczny świat filmu. „Kochankowie z księżyca”, „Najlepsze, najgorsze wakacje”, „Zapaśnik”, „Sin City”, „Coco Chanel” – organizatorzy postawili na hity i kultowe tytuły, których obejrzenie w plenerze, na leżaku będzie idealną okazją do nadrobienia zaległości w reperaturze kinomana. Cotygodniowe spotkania filmowe będą też sposobem na ciekawe spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi, relaks i odpoczynek.

Projekcje Kina Letniego „100 leżaków i ekran” odbywać się będąco środę w Warszawie na Polu Mokotowskim, tuż obok kultowego Pubu Lolek i w czwartki w Katowicach, na zawsze tętniącej życiem ul. Mariackiej oraz w Krakowie obok modnego ostatnio Forum Przestrzenie, mieszczącego się w dawnym hotelu Forum. Pierwszy seans odbędzie się 2 lipca Warszawie, ostatni - 28 sierpnia w Krakowie i Katowicach.

Organizatorzy pokazów -FilmBox, Antyradio i Cyfrowy Polsat- po raz kolejny, oprócz świetnego repertuaru, zagwarantują widzom 100 leżaków w każdej z lokalizacji. „Z roku na rok przybywa nam fanów, nie możemy ich zawieść” – mówi Łukasz Bułka, Dyrektor Marketingu kanałów FilmBox. „Zapraszamy każdego, kto lubi dobre filmy i klimat plenerowych projekcji. Tych, którzy przybędą w ostatniej chwili gorąco zachęcamy do zabrania np. koca, gdyż leżaki zajmowane są już na pół godziny przed seansem” - dodaje.

„Kino Letnie to fantastyczne wydarzenie kulturalne dla miłośników dobrego kina z seansami w niezwykłej, letniej atmosferze. Jesteśmy mocno zaangażowani w ten projekt nie tylko ze względu na  jego ciekawy charakter, ale również dlatego, że doskonale współgra on z naszą działalnością. Film jest jednym z kluczowych elementów naszej oferty - zarówno telewizji satelitarnej, jak i telewizji internetowej IPLA” – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Cykl seansów rozpocznie się iście wakacyjnym akcentem. Film otwarcia „Najlepsze, najgorsze wakacje” miał swoją premierę na kultowym festiwalu Sundance. Historia nastoletniego Duncana to wiele trudnych, ale także zabawnych relacji z rodziną i nowopoznanym lekkoduchem Owenem. Tegoroczną edycję zamknie natomiast nominowany do Oscara za scenariusz oraz do Złotego Globu tytuł „Kochankowie z księżyca”,w którym zagrała cała plejada gwiazd (Bruce Willis, Edward Norton, Harvey Keitel, Bill Murray oraz Tilda Swinton).

100 leżaków i ekran to nie tylko filmy. Przed każdym z seansów widzowie wezmą udział w zabawach i konkursach, a wygrać będzie można atrakcyjne nagrody ufundowane przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio.

Na czas trwania pokazów Cyfrowy Polsat zapewni także hot spoty, dzięki którym publiczność Kina Letniego będzie mogła bezpłatnie łączyć się przez protokół Wi-Fi z najszybszym na świecie Internetem LTE, choćby po to, by superszybko wysłać znajomym fotkę, po cichu „wygooglować” prawidłową odpowiedź konkursową czy po prostu przetestować nowe technologie i ocenić wspaniałe możliwości LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. W tym roku ciekawą propozycję zapewni widzom także największa telewizja internetowa IPLA, uruchamiając na stronie www.ipla.tv sekcję filmową dedykowaną akcji, w której znajdą się filmy pokazane podczas całego okresu trwania projektu. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla widzów, którzy z różnych powodów nie będą mogli uczestniczyć w którymkolwiek z seansów.

 

Start seansów - tuż po zmroku, leżaki i atrakcje będą czekać na widzów już od godziny 20.00. Wstęp wolny.

Pełen harmonogram pokazów:

„Najlepsze, najgorsze wakacje” - 2 lipca Warszawa, 3 lipca Kraków i Katowice

„Za jakie grzechy”                        - 9 lipca Warszawa, 10 lipca Kraków i Katowice

„SEXiPIStOLS”                             - 16 lipca Warszawa, 17 lipca Kraków i Katowice

„Zapaśnik”                                    - 23 lipca Warszawa, 24 lipca Kraków i Katowice

„Coco Chanel”                              - 30 lipca Warszawa, 31 lipca Kraków i Katowice

„Sin City”                                      - 6 sierpnia Warszawa, 7 sierpnia Kraków i Katowice        

„Sukiyaki Western Django”        - 13 sierpnia Warszawa, 14 sierpnia Kraków i Katowice

„Taxi 4”                                        - 20 sierpnia Warszawa, 21 sierpnia Kraków i Katowice

„Kochankowie z księżyca”          - 27 sierpnia Warszawa, 28 sierpnia Kraków i Katowice

 

Na fanpage'u Kina Letniego na Facebooku na bieżąco udostępniane są zwiastuny filmów, najświeższe informacje dotyczące seansów, ewentualne zmiany w razie niesprzyjającej pogody oraz zaproszenia do udziału w licznych konkursach.

Patroni: Plus, IPLA, Empik, Hator, Taxi Wawa, Infoscreen

Patronat Honorowy: Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy i Urząd Miasta Katowice

Partner w Warszawie: Pub Lolek na Polu Mokotowskim

Partnerzy w Krakowie: Kraków Film Commission, Forum Przestrzenie

 

O Kino Polska:

Kino Polska TV S.A. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się grupa medialna, pretendującą do miana czołowego gracza na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją Telewizji Kino Polska oraz Kino Polska Muzyka. Jest również producentem i dystrybutorem kanałów tematycznych marki FilmBox: m.in. FilmBox, FilmBox HD, FilmBox Family, FilmBox Extra, FilmBox Arthouse, które znajdują się w ofercie największych polskich operatorów. Kino Polska TV S.A. produkuje też kanały tematyczne (m.in. FightBox, 360TuneBox, Fast&FunBox) dostępne w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Północnej.

O Antyradiu:

ANTYRADIO to sieć rockowo bezkompromisowych stacji radiowych. Rozgłośnia powstała w 2005 roku w wyniku połączenia Radia 94 (Warszawa) z Radiem Flash (Katowice). ANTYRADIO słynie z prawdziwego i bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość. Swój program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, nie poddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy. Rozgłośnia znana jest ze swoich kontrowersyjnych audycji i silnych osobowości antenowych. Od sierpnia 2007 roku wchodzi w skład Grupy EUROZET. Obecnie można ją usłyszeć w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Więcej na www.antyradio.pl.

prstats.po?p=282992

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014