AXN HD w Cyfrowym Polsacie

Data: 
13 lip 2010

12 lipca debiutujący na polskim rynku kanał AXN HD dołączył do pakietu HD Cyfrowego Polsatu, zajmując pozycję 114 na liście kanałów operatora. Sygnał jest nadawany symultanicznie z podstawowym kanałem AXN, a oferta programowa nowego kanału jest  odzwierciedleniem oferty kanału AXN.

AXN Polska jest pierwszym kanałem z portfolio kanałów Sony Pictures Television w regionie środkowoeuropejskim, który rozpoczyna nadawanie usługi HD. Uruchomienie AXN HD to dla marki AXN w Europie Środkowej kamień milowy na drodze do celu, jakim jest wprowadzenie standardu HD w całej swojej ofercie.

Już tego lata w ofercie programowej AXN HD będą dostępne takie seriale jak CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, Nowego Jorku i Miami, Zabójcze umysły, Dr House, Wzór, Tajemnice Smallville, Agenci NCIS: Los Angeles, Żniwiarz żeby wymienić tylko kilka z nich. Zaplanowano także premierowe emisje hitów filmowych takich jak Dwóch gniewnych ludzi, Super tata, Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2, czy Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta.

Kanał AXN HD posiada oddzielne logo AXN HD. W przygotowaniu jest także specjalnie dedykowana szata graficzna.

prstats.po?p=220481

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014