"Alicja w Krainie Czarów" w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
16 sie 2010

Już od 16 sierpnia abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa będą mogli obejrzeć bijący rekordy popularności megahit z Johnnym Depp'em, pt. "Alicja w Krainie Czarów".

Bajkowe losy Alicji emitowane będą na kanale VOD 51. Usługę w cenie 11 zł będzie można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

Film jest pełną rozmachu i fantazji barwną adaptacją powieści Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów", zrealizowaną przez jednego z najoryginalniejszych reżyserów współczesnego kina Tima Burtona (twórcę, m.in. "Batmana", "Planety małp", "Edwarda Nożycorękiego"), który do książkowej historii podszedł z dużym dystansem.
 
W jego wersji opowieści Alicja (w tej roli Mia Wasikowska) nie jest już dziewczynką, a kobietą, która ponownie trafia do Krainy Czarów, by przeżyć nowe, jeszcze bardziej szalone przygody i spotkać starych znajomych, m.in. Szalonego Kapelusznika, w którego brawurowo wcielił się Johnny Depp. Fabuła obrazu nawiązuje do mniej znanej powieści Carrolla "Alicja po drugiej stronie lustra". 

Bieżąca oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej dostępna jest na kanale 50., kanałach VOD 51 - VOD 65, po wciśnięciu przycisku "i" na pilocie, na stronie www.cyfrowypolsat.pl lub w Centrum Obsługi Klienta: 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22*.

* Opłata zgodna z planem taryfowym Państwa operatora

prstats.po?p=220478

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014