26 kanałów w "otwartym oknie" w Cyfrowym Polsacie

Data: 
01 paź 2010

Od 1 października do 31 grudnia br. Cyfrowy Polsat w ramach promocji "otwarte okno" udostępni nieodpłatnie 26 kanałów ze swojej oferty programowej dla abonentów niższych pakietów telewizyjnych.

W ciągu najbliższych 3 miesięcy abonenci największej platformy satelitarnej w Polsce otrzymają bezpłatny dostęp do wybranych kanałów z wyższych pakietów telewizyjnych, aby bez zobowiązań i dodatkowych opłat mogli zapoznać się z ich propozycjami. Posiadacze Pakietu Mini i Pakietu Mini Max będą mogli teraz oglądać programy na co dzień wchodzące w skład Pakietu Familijnego. Osoby, które zawarły umowę właśnie na ten pakiet będą miały natomiast możliwość zapoznania się z jeszcze szerszą ofertą - kanałami z Pakietu Relax Mix i czterema w jakości HD.

W sumie operator udostępni w "otwartym oknie" 26 kanałów. Większość z nich, bo aż 23 stacje, będzie do dyspozycji abonentów przez 3 miesiące. Przez jeden miesiąc, od 15 listopada do 15 grudnia br., będzie można cieszyć się dostępnością kanału Kino Polska, a w grudniu na ekranach szerszej widowni zagoszczą Animal Planet HD i Discovery HD Showcase.

W akcji "otwarte okno" biorą udział: MTV Polska, Comedy Central, Nickelodeon, VH1 Polska, MTVNHD, Kino Polska, Filmbox, Fox Life, Fox Life HD, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, Cartoon Network, Boomerang, TCM, Discovery Channel, Animal Planet, TLC, Discovery World, Discovery Science, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, Zone Europa, Zone Romantica, Zone Club, Travel Channel oraz Wedding TV.

 

prstats.po?p=220472

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014