10-lecie Centrum Nauki Kopernik i współpracy z Plusem!

Data: 
05 lis 2020

Rok 2020 jest wyjątkowym zarówno dla Centrum Nauki Kopernik, jak i Plusa, bowiem CNK obchodzi w listopadzie swoje 10 urodziny, a Plus jest Partnerem Wspierającym tę instytucję od początku jej istnienia. Dla przyjaciół Centrum przygotowano liczne urodzinowe atrakcje online, jubileusz wspierać będzie kampania reklamowa.

nowy_obraz_2_8.png

Plus, który od początku swojego istnienia stawia na nowoczesność i innowacyjność przekazu, współpracuje z Centrum Nauki Kopernik, czyli jedną z najnowocześniejszych europejskich instytucji łączących popularyzację nauki i kultury, praktycznie od momentu jej otwarcia dla zwiedzających. Z inicjatywy Plusa uruchomiona została i jest dostępna usługa darmowego Wi-Fi.

Jubileusz 10-lecia współpracy CNK i Plusa wspierać będzie kampania reklamowa na antenie Telewizji POLSAT oraz działania w social mediach. Spot można zobaczyć na https://youtu.be/8iA7hpXovU4.

Ze względu na trwającą epidemię zaplanowane atrakcje dostępne będą w formie online. Więcej informacji o urodzinach Centrum Nauki Kopernik można znaleźć na stronie https://www.kopernik.org.pl/wydarzenia/10-urodziny-kopernika.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 05.11.2020