Polsat Box Go

Hitowe spotkanie SSC Napoli – FC Barcelona w jakości 4K w Polsat Box Go

W środę, 21 lutego czekają nas kolejne mecze 1/8 finałów Ligi Mistrzów UEFA, w tym spotkanie dwóch uznanych eurpejskich piłkarskich marek. Mistrz Hiszpanii – FC Barcelona, z Robertem Lewandowskim w składzie, zmierzy się z mistrzem Włoch – SSC Napoli. Obie drużyny obecnego sezonu nie mogą zaliczyć do zbyt udanych i dla obu europejskie puchary są prawdopodobnie jedyną szansą na to, by wywalczyć jakiekolwiek trofeum. Spotkanie Napoli z Barceloną, dostępne także w jakości 4K, zobaczyć można na żywo w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Polski
Ostatnia aktualizacja 20.02.2024

Polsat Box Go zaprasza na wyjątkowy koncert „Doda. Dream Show - Aquaria Tour”

Tylko w Polsat Box Go można już obejrzeć koncert „Doda. Dream Show - Aquaria Tour” z wyjątkowej trasy artystki. To niezwykła uczta muzyczna na światowym poziomie dla jej fanów i wszystkich, którzy cenią wielkie widowiska. Koncert jest już w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Koncert „Doda. Dream Show – Aquaria Tour” w Polsat Box Go

Polski
Ostatnia aktualizacja 15.02.2024

Polsat Box Go pełny miłosnych historii

Polsat Box Go z okazji święta zakochanych przygotował propozycje filmów o najpiękniejszym uczuciu – miłości. Są to m.in. komedia romantyczna w reżyserii Marii Sadowskiej „Miłość na pierwsza stronę”,  komediowy przewodnik o sztuce uwodzenia „Jak poślubić milionera”  czy „Szczęścia chodzą parami”, w których przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość. W serwisie wśród miłosnych tytułów znajdują się także: „Zimna wojna”, która otrzymała 3 nominacje do Oscara, „Bez urazy”, „Podatek od miłości” oraz inne znane i lubiane tytuły.

Polski
Ostatnia aktualizacja 14.02.2024

Faza pucharowa Ligi Mistrzów UEFA w Polsat Box Go

Od 13 lutego rozgrywane będą spotkania fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. Na fanów najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich czeka 16 spotkań w 1/8 finału. W grze powinniśmy zobaczyć polskich zawodników – Roberta Lewandowskiego (FC Barcelona), Kamila Grabarę (FC Kopenhaga) i Jakuba Kiwiora (Arsenal). Mecz SSC Napoli vs FC Barcelona w Polsat Box Go będzie można oglądać w jakości 4K.

Polski
Ostatnia aktualizacja 12.02.2024

Dalsze losy prezydenta z przypadku Drugi sezon satyry politycznej „Sługa Narodu” startuje w Polsat Box Go

W serwisie Polsat Box Go są już dwa premierowe odcinki nowego sezonu serialu „Sługa Narodu”. Wracamy do historii nauczyciela, który przez zbiegi okoliczności i polityczne intrygi został prezydentem. Na fali popularności ukraińskiego pierwowzoru odtwórca głównej roli i aktor komediowy Wołodymyr Zełenski wygrał wybory prezydenckie w Ukrainie w 2019 roku.

Pierwszy sezon „Sługi Narodu” jest dostępny w całości na platformie Polsat Box Go. Dwa premierowe odcinki kontynuacji już w serwisie, kolejne dwa – co piątek, w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Polski
Ostatnia aktualizacja 09.02.2024

Do Polsat Box Go idzie serialowa wiosna Wraz z nią cztery premiery seriali: nowe sezony „Sługi Narodu”, „Krwi”, „Teściów” oraz nowość „Zdrada”

Wiosna w Polsat Box Go to wiele nowości, w tym aż 4 mocne serialowe premiery: „Zdrada” – remake holenderskiego serialu „Overspel” – i kolejne sezony znanych już widzom produkcji: „Sługa Narodu”, „Krew” i „Teściowie”.

Nowości dodawane będą do pakietu Polsat Box Go Premium, w którym można je oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie, na wybranym urządzeniu – komputerze, telewizorze, smartfonie lub tablecie.

„Sługa Narodu” – premiera 9 lutego

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.02.2024

Już 15 lutego TYLKO w Polsat Box Go premiera online koncertu "Doda. Dream Show - Aquaria Tour”

Podczas sobotniego koncertu w Gdańsku królowa scenicznego show Doda zapowiedziała niespodziankę dla swoich fanów! Już 15. lutego, w dniu jej 40-tych urodzin, tylko w Polsat Box Go premiera koncertu „Doda. Dream Show - Aquaria Tour”. Przygotowania artystki do serii koncertów trwały 8 tygodni, a widzowie mogli je obserwować w programie „Doda. Dream Show”.

Wszystkie odcinki „Doda. Dream Show” dostępne są w Polsat Box Go.

Polski
Ostatnia aktualizacja 29.01.2024

Miłość vs. przeciwności losu 1:0. Drugi sezon komediowej „Rodziny na Maxa” już w Polsat Box Go.

Do serwisu Polsat Box Go trafił premierowy odcinek drugiego sezonu serialu „Rodzina na Maxa”. To historia pełna życiowych sytuacji i barwnych postaci. W centrum jej wydarzeń stoją Karolina i Max – para, którą połączyło uczucie, pomimo różnicy wieku. Produkcję promuje spot nawiązujący do początków związku Karoliny i Maxa.

Pierwszy sezon serialu dostępny jest w całości na platformie Polsat Box Go. Premierowy odcinek kontynuacji już w serwisie, kolejne – co piątek, w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Polski
Ostatnia aktualizacja 19.01.2024

Polsat Box Go z pierwszą serialową premierą 2024! Już 19 stycznia 2.sezon komediowej "Rodziny na Maxa".

„Rodzina na Maxa 2” to kontynuacja historii miłości nieszablonowej pary. Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki), pomimo różnicy wieku i przeciwności losu, wybierają życie razem. Ta decyzja ma swoje konsekwencje, a perypetie duetu bawią i zaskakują.

Pierwszy sezon dostępny jest w całości na platformie Polsat Box Go. Premierowy odcinek sezonu drugiego trafi do serwisu 19 stycznia, kolejne – co piątek.

„Rodzina na Maxa 2” – zdjęcia

Polski
Ostatnia aktualizacja 15.01.2024

„Zielona granica”, „Lęk” i „Niebezpieczni dżentelmeni” w Polsat Box Go

Najnowsze premiery w Polsat Box Go to jedne z najgłośniejszych polskich tytułów ostatnich miesięcy. Już w serwisie nominowana do Oscara „Zielona granica” w reżyserii Agnieszki Holland, a w kolejnych dniach: kino drogi „Lęk” z Magdaleną Cielecką i Martą Nieradkiewicz, „Ukryta sieć” na motywach powieści Jakuba Szamałka oraz pełne humoru „Niebezpieczni dżentelmeni” i „Uwierz w Mikołaja”.

Polski
Ostatnia aktualizacja 12.01.2024

Strony

Subscribe to RSS - Polsat Box Go