„Zupa nic”, „Żeby nie było śladów”, „Lokatorka”. Nowości filmowe lutego w Polsat Box Go

Data: 
14 lut 2022

W Polsat Box Go w lutym premiery mają nowości filmowe ze znakomitą obsadą aktorską. Wśród nich komedia obyczajowa „Zupa nic” z Kingą Preis i Adamem Woronowiczem oraz trzymające w napięciu dramaty: „Żeby nie było śladów” na podstawie książki Cezarego Łazarewicza o tym samym tytule, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami „Lokatorka” oraz „Powrót do tamtych dni” z Maciejem Stuhrem i Weroniką Książkiewicz.

Wszystkie produkcje już w lutym będzie można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach.

nowosci_filmowe_small.jpg

Hitowe polskie produkcje

Na liście nowości prosto z kina (ich premiery kinowe to druga połowa 2021 roku) znalazły się cztery znakomite polskie pozycje:

  • „Zupa nic” – nominowana do nagrody Złote Lwy historia dorastania w czasach PRL-u i testowaniu elastyczności rodzinnych więzi. W jednym pokoju mieszkają siostry: Marta (Barbara Papis) – nastolatka marząca o romantycznej miłości, jej młodsza siostra Kasia (Alicja Warchocka) oraz babcia (Ewa Wiśniewska). Drugi zajmują: sfrustrowany mąż i ojciec Tadek (Adam Woronowicz) oraz jego żona Elżbieta (Kinga Preis), która pragnie wolności i marzy o wyjeździe z Polski. Gdy pod blokiem stanie w końcu ich wymarzony pomarańczowy maluch, rodzina  odkryje w sobie nowe pasje i możliwości. Film można już oglądać w Polsat Box Go.
  • „Żeby nie było śladów” – oparty na faktach film o młodym opozycjoniście, brutalnie pobitym przez komunistyczne władze. Nagrodzony Srebrnym Lwem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zrealizowany na podstawie książki Cezarego Łazarewicza „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka”. Film można już oglądać w Polsat Box Go.
  • „Lokatorka” – opowieść o wyzysku, układach i nękaniu lokatorów jednej z warszawskich kamienic, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Jolanty Brzeskiej – działaczki społecznej na rzecz praw lokatorów. Produkcja została nagrodzona Złotym Lwem za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą, przyznanym Sławomirze Łozińskiej. Dochodzenie Anny Szeruckiej w sprawie zaginięcia lokatorki jednej z kamienic, doprowadza funkcjonariuszkę na trop intrygi, w którą zamieszani są politycy, agenci dawnych służb oraz wysoko postawieni prawnicy. Rozpoczyna się nierówna walka z układem. Premiera w Polsat Box Go – 18 lutego.
  • „Powrót do tamtych dni” – osadzony w realiach wczesnych lat dziewięćdziesiątych, nominowany do Złotych Lwów, film o niespełnionych marzeniach, problemach wieku dorastania i uzależnieniu. Nastoletni Tomek (Teodor Koziar) mieszka wraz z matką (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Jego ojciec wyemigrował do USA, aby zapewnić rodzinie lepszy byt. Pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) niespodziewanie wraca do rodzinnego domu. Razem z nim w życiu Tomka pojawiają się: wymarzony magnetowid, kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike oraz choroba ojca, która stopniowo rozbija ich rodzinę. Premiera  w Polsat Box Go – 25 lutego.

W lutym w Polsat Box Go Premium pojawią się także inne ciekawe premiery, m.in.: amerykańska komedia akcji „Bodyguard i żona Zawodowca” (już dostępna), francuski dramat „Gagarine” (już dostępny), komedia romantyczna z elementami sci-fi „Jestem Twój” (14 lutego), familijny „Wilk, lew i ja” (18 lutego) czy thriller „Miasto wyklętych” (24 lutego).

Polsat Box Go – doskonała rozrywka w dowolnym miejscu

Wszystkie produkcje można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Polsat Box Go – co oglądać?

W serwisie na widzów czekają także m.in. najnowsze seriale premium: „Mental”, który bez cenzury mówi o zdrowiu psychicznym młodych osób i trudnym procesie radzenie sobie z tym tematem, nieszablonowy format komediowy „Backdoor. Wyjście awaryjne” oraz inne seriale premium jak: „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”. Użytkownicy serwisu znajdą tu również tysiące filmów i  programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity, np. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wesele”, „Lassie, wróć!” (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington2”, „Ślicznotki”), wydarzenia specjalne (np. koncert Adele z Los Angeles połączony z rozmową z Oprah Winfrey), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji, ponad 120 kanałów TV, bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a także transmisje sportowe z 20 kanałów takich jak: rodzina Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3 i 4 czy Eurosport 1 i 2.

 

Więcej na polsatboxgo.pl

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 14.02.2022