Zmiana na stanowisku Dyrektora Działu Prawnego w Cyfrowym Polsacie

Data: 
07 sty 2008

Z dniem 1 października 2007 r. Jacka Białobrzeskiego, Dyrektora Działu Prawnego Cyfrowego Polsatu S.A. zastąpi na stanowisku Aneta Jaskólska, dotychczasowy Dyrektor Departamentu Prawnego UPC Polska.

Jacek Białobrzeski od podstaw zbudował i rozwijał Dział Prawny Cyfrowego Polsatu. W ciągu kilku lat współpracy z firmą ustanowił solidne fundamenty prawne dla funkcjonowania platformy.  Teraz Jacek Białobrzeski zdecydował się otworzyć własną kancelarię prawną, której jednym z pierwszych klientów będzie Cyfrowy Polsat S.A. Wcześniej pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a także w spółce Polskie Media, która jest nadawcą kanału TV4. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest radcą prawnym wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

"Miło mi było pracować z człowiekiem, który zawsze wyrażał gotowość do wspierania firmy swoją ogromną wiedzą prawniczą i doświadczeniem. Jego wpływ na dzisiejszą pozycję rynkową Cyfrowego Polsatu jest nieoceniony. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, zarówno jako na prawnika, jak i na kolegę." - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Obowiązki Jacka z dniem 1 października przejmie Aneta Jaskólska, która przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Prawnego UPC Polska. Aneta Jaskólska ma 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych  w Warszawie. Jest również absolwentem Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie odbyła Studia Podyplomowe w zakresie Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego.

prstats.po?p=220440

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014