Zagadkowa śmierć i tajemnice rodzinne w skandynawskim klimacie Premiera serialu „Krew” już 27 października tylko w Polsat Box Go

Data: 
24 paź 2023

Serial „Krew” – thriller psychologiczny w skandynawskim klimacie już 27 października zadebiutuje w serwisie Polsat Box Go. To pełna napięcia i zwrotów akcji historia o dążeniu córki do odkrycia prawdy na temat śmierci ukochanej matki, skomplikowanej miłości, trudnych relacjach rodzinnych i tajemnicach.

W obsadzie „Krwi” znalazło się wiele polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander, Piotr Trojan, Katarzyna Z. Michalska, Kamilla Baar, Janusz Chabior i Piotr Głowacki.

„Krew” będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat. Sezon liczy 6 odcinków.

Zdjęcia: TU

Zwiastun: TU

O czym jest „Krew”?

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę.

Śmierć i trudne rodzinne relacje

„Krew” to serial wielowymiarowy z wybijającym się wątkiem kryminalnym, trzymający widzów w napięciu i niepewności od pierwszej do ostatniej sceny. Są tu zwroty akcji i niedopowiedzenia skłaniające do szukania rozwiązania całej historii, ale też do zadawania sobie życiowych, często trudnych pytań. Miejscem wydarzeń jest małe miasteczko, które rządzi się swoimi prawami – tajemnice są normą, a na wiele trudnych spraw – szczególnie tych z udziałem wpływowych i liczących się w społeczności osób – spuszczona jest kurtyna milczenia.

Wraz z rozwojem akcji w historii wyłaniać się będą wątki psychologiczne i obraz świata bohaterów od wielu lat żyjących w pełnym tajemnic systemie rodzinnym. Szukając sprawcy śmierci mamy, Laura, jej rodzeństwo i ojciec zmierzą się z trudną przeszłością.

„Krew” to historia opowiedziana przez pryzmat emocjonalności bohaterów. Każdy z nich magnetyzuje głębią i mnogością doświadczeń – mówi Vanessa Aleksander, odtwórczyni głównej roli Laury. – Dramat psychologiczny połączony z kryminałem buduje skandynawski klimat, który będzie ciekawy dla widza. Jest tu zaskakująca historia, dreszczyk emocji i tajemnica.

Serial powstał na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu „Blood”. Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński znany m.in. z takich produkcji jak: „Znaki”, „Dublerzy”, „Komisarz Mama”, „Banksterzy”. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski („Druga szansa”, „Sługa narodu”, „Kowalscy kontra Kowalscy”). Serial wyprodukował Polot Media.

Pakiet Polsat Box Go Premium

Pakiet Polsat Box Go Premium, do którego trafi nowość „Krew”, to najnowsze polskie seriale na wyłączność, przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. „Krew” to kolejna z nowości serialowych – w ostatnich tygodniach do pakietu dołączył metafizyczno-obyczajowy „Rafi”, a kolejne odcinki tej pełnej humoru, magicznej historii z Pawłem Domagałą można oglądać w piątki.

Link do pakietu: TU

 

serial_krew_27_pazdziernika_tylko_w_polsat_box_go.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.10.2023