Z tymi teściami lekko nie będzie! Drugi sezon serialu komediowego „Teściowie” od 29 maja w Polsat Box Go

Data: 
28 maj 2024

Drugi sezon „Teściów” to dalsze, zabawne perypetie Nagórskich, Ledwoniów i ich dzieci w wykonaniu znanych i utalentowanych aktorów, m.in. Jolanty Fraszyńskiej, Joanny Kurowskiej, Julii Wieniawy, Cezarego Pazury, Cezarego Kosińskiego i Ignacego Lissa. Tym razem do obsady dołączyli także Kinga Jasik, Katarzyna Żak i Andrzej Nejman oraz gościnnie Daniel Olbrychski. Nowy sezon „Teściów” to kolejna produkcja komediowa, która zasili bogatą w te treści bibliotekę pakietu Premium serwisu Polsat Box Go.

Cały nowy sezon serialu „Teściowie” liczy 20 odcinków. Pierwsze dwa, pojawią się w pakiecie Premium 29 maja, kolejne po dwa – w kolejne środy. 

Nowy sezon serialu „Teściowie” - zdjęcia i plakat

 „Teściowie” to lekka, ponadczasowa opowieść o różnicach międzypokoleniowych. Jest zabawnie tym bardziej, że w tej historii ścierają się dwie pary o różnych światopoglądach i wartościach – posiadacze dojrzewalni bananów, dorobkiewicze – Violetta (Joanna Kurowska) i Zenon (Cezary Pazura) Nagórscy oraz skromni, Dorota (Jolanta Fraszyńska) i Roman (Cezary Kosiński) Ledwoniowe. Do tego ciągłych  kłopotów dostarczają im ich dzieci – Andżelika (Julia Wieniawa) i Lucjan (Ignacy Liss). Serial to pełna humoru historia, która w krzywym zwierciadle odbija współczesne obyczaje i różnice pokoleniowe.

pbg_tesciowie_s02_plus_intranet_792x446_v1.jpg

Co dalej w serialu „Teściowie”?

Akcja pierwszego sezonu „Teściów” zbudowana jest wokół związku Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss), którzy nie widzą poza sobą świata. Pierwsze spotkanie ich rodziców - Ledwoniów i Nagórskich to zderzenie, które uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń.

Po wielu perypetiach - w drugim sezonie rodzinę Ledwoniów i Nagórskich czekają ogromne zmiany. Ich dzieci dramatycznie przeżywają nieudany ślub, a ponieważ życie nie znosi próżni, wkrótce i Lucek i Andżela zaczną układać sobie życie na nowo. Tymczasem za ich rodzicami nie tylko ciągną się stare kłopoty, ale przybywają nowe - biznesy wiszą na włosku, dochodzą nieporozumienia małżeńskie i rodzinne.

„Teściowie” to serial, który powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy firmy wykonawczej TFP. Reżyseria: Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz: Krzysztof Jaroszyński, zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka. W drugim sezonie w obsadzie serialu pojawili się także Kinga Jasik, Andrzej Nejman i Katarzyna Żak oraz gościnnie – Daniel Olbrychski. Cały pierwszy sezon serialu można obejrzeć w Polsat Box Go w pakietach Start i Premium.

Komediowe produkcje w Polsat Box Go

Polsat Box Go to serwis z bogatą biblioteką treści rozrywkowych, a drugi sezon serialu „Teściowie” to kolejna produkcja komediowa, która gwarantuje widzom mnóstwo humoru, relaksu i dobrej zabawy. W ostatnim czasie do pakietu Premium trafiły także seriale komediowe, które w przeszłości podbiły serca milionów widzów – kultowe sitcomy „Świat według Bundych” oraz „Niania”. W pakiecie także m.in.: dwa sezony barwnej, zabawnej i  łamiącej tabu opowieści o romansie dojrzałej kobiety z młodszym mężczyzną – „Rodzina na Maxa”, przygody wnuczki i jej dziadków w dwóch sezonach produkcji „Swaci”, perypetie małżeństwa w serialu „Domek na szczęście”, dwa sezony opartej na ukraińskim pierwowzorze historii nauczyciela, który został prezydentem – „Sługa Narodu” oraz  „Lulu” – opowieść o nowym rozdziale w życiu dojrzałej kobiety z Anną Dereszowską w roli głównej.

Seriale komediowe w pakiecie Premium można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

tesciowie_nowy_sezon_mat.telewizjapolsat.jpg

 

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 29.05.2024