Wszystkie mecze Ligi Narodów UEFA na żywo wyłącznie w Polsat Box Go. Dziś mecz Belgia – Polska

Data: 
08 cze 2022

Z początkiem czerwca rozpoczęły się emocjonujące rozgrywki Ligi Narodów UEFA transmitowane na kanałach sportowych Telewizji Polsat. Wszystkie mecze można oglądać na żywo i na wielu urządzeniach wyłącznie w Polsat Box Go.

Już dziś reprezentacja Polski zagra z Belgią na Stadionie Króla Baudouina I. Początek wydarzenia o 20.35. Na antenie Polsat Sport Premium 1 studio będzie dostępne od godz. 19.00.

Trzecia edycja rozgrywek Ligi Narodów UEFA rozpoczęła się 1 czerwca br. Bierze w niej udział aż 55 europejskich federacji krajowych, które zostały podzielone na 4 dywizje, w ramach których utworzono grupy: A, B, C i D. Najlepsze zespoły będą walczyć o końcowy triumf w turnieju Final Four, zaplanowanym na 14-18 czerwca 2023 roku. Pierwszy etap rozgrywek potrwa do 14 czerwca.

Reprezentacja Polski znalazła się w dywizji A, co oznacza, że gra z najsilniejszymi przeciwnikami. Pierwsze spotkanie z Walią na Stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu wygrała 2:1. Kolejny mecz podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają z Belgią dziś o godzinie 20.35 w Brukseli. Na antenie Polsat Sport Premium 1 od godz. 19.00 będzie dostępne studio Ligi Narodów UEFA. Poprowadzi je Jerzy Mielewski, a wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń. Mecz skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

W pozostałych dwóch czerwcowych kolejkach Polacy zmierzą się z Holandią na wyjeździe (11.06) oraz Belgią u siebie (14.06). Przed każdym spotkaniem Reprezentacji Polski na antenie Polsat Sport Premium 1 będzie prowadzone studio Ligi Narodów UEFA. Terminarz Polaków przewiduje sześć meczów: cztery w czerwcu i dwa we wrześniu. Transmisja spotkań Biało-Czerwonych dostępna w Polsat Box Go na komputerach (www.polsatboxgo.pl) oraz wybranych Smart TV.

Wyjątkowe sportowe emocje tylko w Polsat Box Go

W Polsat Box Go będą dostępne na żywo mecze wszystkich kolejek, co oznacza, że wybrane spotkania będzie można oglądać wyłącznie w serwisie.

Lista czerwcowych meczów, które będzie można obejrzeć tylko w Polsat Box Go:

  • 9 czerwca: Malta – Estonia (20.35), Kosowo – Irlandia Płn. (20.35), Macedonia Płn. – Gruzja (20.35), Gibraltar – Bułgaria (20.35),
  • 10 czerwca: Mołdawia – Łotwa (17.50), Andora – Liechtenstein (20.35), Białoruś – Kazachstan (20.35),
  • 11 czerwca: Wyspy Owcze – Litwa (17.50),Czarnogóra - Bośnia i Hercegowina (20.35),
  • 12 czerwca: Grecja – Kosowo (20.35), Malta – San Marino (20.35),
  • 13 czerwca: Azerbejdżan – Białoruś (17.50), Islandia – Izrael (20.35),
  • 14 czerwca: Mołdawia – Andora (17.50), Bośnia i Hercegowina – Finlandia (20.35), Luksemburg – Wyspy Owcze (20.35), Liechtenstein – Łotwa (20.35), Rumunia – Czarnogóra (20.35).

Mecze pierwszych czterech kolejek Ligi Narodów UEFA użytkownicy Polsat Box Go mogą oglądać na żywo i na wielu urządzeniach – telewizorach, komputerach, smartfonach czy tabletach – w ramach pakietu Polsat Box Go Sport. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Polsat Box Go Sport – najlepsze sportowe emocje

Pakiet Polsat Box Go Sport otwiera dostęp do najważniejszych stacji i wydarzeń sportowych. Oprócz kanałów Polsat Sport Premium są to inne stacje z rodziny Polsat Sport (PlusLiga, Energa Basket Liga, gale UFC i in.), Eleven Sports (włoska Serie A TIM, hiszpańska LaLiga Santander, francuska Ligue 1 Uber Eats, belgijska Jupiler Pro League, Formula 1), CANAL+ SPORT3 i 4 (PKO BP Ekstraklasa), Eurosport 1 i 2 (tenisowy Wielki Szlem, wyścigi kolarskie) i wiele innych. W pakiecie znajdziemy także wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi na żywo. Polsat Box Go Sport jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie 40 zł/30 dni.

Spotkania Ligi Narodów UEFA 2022/2023 transmitowane na kanałach sportowych Telewizji Polsat, m.in. Polsat Sport Premium, mogą oglądać abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej platformy Polsat Box.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 08.06.2022