Wirtualne Telefony 2012 dla Cyfrowego Polsatu

Data: 
20 mar 2013

Cyfrowy Polsat po raz kolejny został nagrodzony podczas dorocznej gali miesięcznika „Mobile Internet”. W tym roku spółka otrzymała „Wirtualne Telefony” w dwóch kategoriach: „Menedżer Roku” dla Dominika Libickiego, Prezesa Zarządu Cyfrowego Polsatu oraz „Kampania Reklamowa Roku” – za popularyzację Internetu LTE.

Redakcja „Mobile Internet” uhonorowała Prezesa Dominika Libickiego tytułem „Menedżer Roku”za rozwój Cyfrowego Polsatu i kreowanie oferty wieloplatformowej”. Za Kampanię Reklamową Roku” uznano kampanię Cyfrowego Polsatu „popularyzującą w Polsce korzystanie z superszybkiego Internetu mobilnego - LTE”. Nagrody w imieniu Prezesa spółki Dominika Libickiego odebrał Bartłomiej Drywa, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej.

„Wirtualne Telefony” nazywane polskimi Oskarami IT i telekomunikacji rozdano wczoraj już po raz dwunasty. Jak pisze „Mobile Internet”: „Liderzy polskiego rynku teleinformatycznego otrzymali statuetki wirtualnych telefonów za wyróżniające się na tle konkurencji rezultaty, produkty i usługi, które wprowadzili na polski rynek w 2012 roku”. Łącznie przyznano nagrody w 22 kategoriach.

Gala „Mobile Internet” to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku nowych technologii, które co roku jest także okazją do spotkania najważniejszych przedstawicieli polskiej branży telekomunikacyjnej, informatycznej, a także znanych gwiazd ze świata kultury i show-biznesu.

W ubiegłym roku nagrodę w kategorii „Sukces Roku otrzymał Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki – Zygmunt Solorz-Żak, a Cyfrowy Polsat wyróżniono w kategorii „Usługa Roku 2011” „za pierwszą  w Polsce komercyjną ofertę dostępu do Internetu w technologii LTE”.

prstats.po?p=237324

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.10.2014