Wiosenna ramówka Telewizji Polsat w IPLI Już dziś pierwszy odcinek nowego sezonu show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i nowość: „Tylko jeden”

Data: 
06 mar 2020

W serwisie rozrywki internetowej IPLA można oglądać wiosenne propozycje programowe Telewizji Polsat. Już dziś premiery: nowego sezonu popularnego show „Dancing with the Stars. Taniec z  gwiazdami” oraz nowości – „Tylko jeden”. W tym sezonie IPLA pokaże także znane i lubiane: „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Kabaret na żywo. Przystanek radość” oraz nowość: „The Four. Bitwa o sławę”. Widzowie mogą też oglądać przedpremierowo, przed emisją na antenie, odcinki popularnych seriali: „Przyjaciółki”, „Zawsze warto”, „W rytmie serca”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Pierwsza miłość” czy „Nasz nowy dom”. Produkcje te są dostępne w pakiecie IPLA PREMIUM, a całe najnowsze sezony „Zawsze warto”, „W rytmie serca” oraz „Przyjaciółek” także w osobnych pakietach: IPLA ZAWSZE WARTO SEZON 2, IPLA W RYTMIE SERCA SEZON 6 oraz IPLA PRZYJACIÓŁKI SEZON 15.

Premiery programów rozrywkowych

Już dziś i jutro wieczorem widzowie IPLI, równolegle z premierą telewizyjną, zobaczą premiery show Telewizji Polsat z nowej ramówki. Dziś o godzinie 20.05 pierwszy odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – pierwszy sprawdzian umiejętności polskich gwiazd. W tej edycji udział wezmą m.in. Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak czy Bogdan Kalus. Jak zwykle poprowadzą ich popularni mistrzowie tańca: Jan Kliment, Stefano Terrazzino, Rafał Maserak, Lenka Klimentova i inni. Ich występy zapowiadają się na wspaniałe artystyczne widowisko. O godzinie 22.05 wystartuje oczekiwany przez miłośników sztuk walki program „Tylko jeden”, podczas którego przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok. Program poprowadzi Blanka Lipińska, autorka bestsellerowej powieści „365 dni”.

2020-03-06_ipla_taniec_z_gwiazdami.jpg

Jutro o 20.05 widzowie IPLI obejrzą pierwszy odcinek „The Four. Bitwa o sławę”, nowego talent show, podczas którego zdolni wokaliści zawalczą o karierę. Czworo finalistów z zadatkami na wielkie gwiazdy poznamy już w pierwszym odcinku programu. O 22.05 start nowego sezonu sprawdzonego i docenianego przez widzów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestnicy show wcielą się w gwiazdy sceny muzycznej.

Nowe sezony seriali w IPLI: „Zawsze warto”, „Przyjaciółki” i „W rytmie serca”

Serial „Zawsze warto” zadebiutował w telewizji zaledwie pół roku temu, a już został uhonorowany przez widzów Telekamerą „Tele Tygodnia” w kategorii serial roku. Historie Doroty (Katarzyna Zielińska), Marty (Weronika Rosati) i Ady (Julia Wieniawa) wzbudziły wśród widzów ogromne emocje. Z czym mierzą się bohaterki w nowym sezonie? Cały sezon serialu można już oglądać w pakiecie IPLA ZAWSZE WARTO SEZON 2 w cenie 20 zł. Jego przedpremierowe odcinki są również dostępne w pakiecie IPLA PREMIUM.

Na liście wiosennych nowości jest także serial „W rytmie serca”. Jego bohaterowie znów uwikłani są w intrygi i mierzą się z wyzwaniami, których nigdy by się nie spodziewali. Wszystkie odcinki 6. sezonu trafiły do pakietu IPLA W RYTMIE SERCA 6 w cenie 20 zł, a przedpremierowe odcinki serialu, podobnie jak i innych tytułów, można śledzić w pakiecie IPLA PREMIUM.

Na podobnej zasadzie możemy oglądać także kolejny sezon serialu „Przyjaciółki” i perypetii Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer). To już 15. edycja docenianej przez widzów produkcji Polsatu. Serial oprócz tego, że jest dostępny w pakiecie IPLA PREMIUM, znalazł się także w osobnym pakiecie IPLA PRZYJACIÓŁKI SEZON 15 w cenie 20 zł.

2020-03-06_ipla_przyjaciolki.jpg

Oprócz tego w IPLI można oglądać nowe sezony doskonale widzom znanych serii paradokumentalnych: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Gliniarze”, „Zdrady”.

Oprócz ulubionych seriali i produkcji Telewizji Polsat dostępnych wcześniej niż w TV, w pakiecie IPLA PREMIUM widzowie znajdą także tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity: m.in. polecane „Inferno”, „Emotki Film”, „Mroczna wieża”, „Ghostbusters. Pogromcy duchów”, „Baby Driver”, „Forrest Gump” i wiele innych, setki bajek, w tym najpopularniejsze: „Masza i niedźwiedź”, „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „SpongeBob Kanciastoporty” czy „Psi patrol”, znane seriale – “Świat w ogniu: Początki”, „Wojna światów”, „Wilq Superbohater”, „Ucho prezesa”, „Miasteczko South Park”, a także rozrywkę, informacje, publicystykę i treści popularnonaukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym wygodnym pakiecie, w promocyjnej cenie tylko 15 zł/mies.

 Zajrzyj z IPLĄ za kulisy swojej ulubionej produkcji

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje także materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w serwisie bezpłatnie jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści, w tym prawie 120 stacji telewizyjnych (Polsat Sport, Polsat Sport Premium, ELEVEN SPORTS, HBO, Cinemax, FilmBox i wiele innych), popularne seriale Telewizji Polsat dostępne wcześniej niż w TV, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych, bogatą bibliotekę filmów i seriali, dziesiątki tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, bajki, newsy oraz publicystykę. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w  dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV. Ponadto mogą kontynuować oglądanie materiału na innym urządzeniu (opcja „Oglądaj dalej”) i  wygodnie przełączać się między nimi. IPLA zaproponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

 


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 09.03.2020