„Watch Island” już w IPLI!

Data: 
23 gru 2019

W serwisie rozrywki internetowej IPLA ruszył nowy program – „Watch Island”, w którym Marietta Fiedor i Franek Rumak, finaliści pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa Miłości”, oglądają i komentują miłosne perypetie uczestników show „Love Island. Wyspa miłości USA”. Wszystkie odcinki „Watch Island” dostępne są bez opłat. Premierowe odcinki „Love Island. Wyspa miłości USA” widzowie znajdą w pakiecie IPLA PREMIUM.

Na fanów polskiej edycji cieszącego się ogromną popularnością show „Love Island. Wyspa miłości” czeka nie lada gratka. Para, która podbiła serca widzów  – Marietta Fiedor i Franek Rumak – przeniosą widownię na rajską wyspę Fidżi. To właśnie tam uczestnicy „Love Island. Wyspa miłości USA” randkowali, łączyli się w pary i zakochiwali, a ich przygody śledziło średnio 2,2 miliona widzów. Marietta i Franek swoją miłość już wygrali. Teraz, oprócz komentowania perypetii swoich koleżanek i kolegów zza oceanu, zdradzą również kulisy polskiej edycji!

ipla_watch.jpg

#wyspiątkatylkowIPLI!

Program „Watch Island” można oglądać za darmo w serwisie IPLA dostępnym na komputerach, smartfonach, tabletach i na urządzeniach Smart TV oraz w aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”. Z kolei „Love Island. Wyspa miłości USA” można śledzić wyłącznie w IPLI – premierowe odcinki programu dostępne są w pakiecie IPLA PREMIUM, którego promocyjna cena to 15 zł/mies. Oprócz dostępu do miłosnego show widzowie znajdą w nim również ulubione seriale wcześniej niż w TV oraz tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity, a do tego setki bajek, rozrywkę, informacje, publicystykę i treści popularnonaukowe, a wszystko to bez reklam. Po 24 godzinach od udostępnienia odcinki „Love Island. Wyspa miłości USA” można obejrzeć bez opłat.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.12.2019