Walentynki z IPLĄ. Premiera i klasyczne komedie na udany wieczór

Data: 
12 lut 2021

Walentynki już w najbliższą niedzielę! Z tej okazji serwis rozrywki internetowej IPLA przygotował dla użytkowników nowość - uhonorowany trzema nagrodami na festiwalu Kina Amerykańskiego w Deauville we Francji dramat „Gniazdo” z Judem Law i Carrie Coon. W serwisie można obejrzeć także wiele innych ciekawych tytułów, w tym znane i lubiane komedie romantyczne, idealne na walentynkowy wieczór we dwoje, np. „Serce nie sługa”, „Jak poślubić milionera” czy „Planetę singli”.

Utalentowany Jude Law w dramacie „Gniazdo”

 „Gniazdo” opowiada historię idealnego z pozoru małżeństwa O’Harów, których życie coraz bardziej wymyka się spod kontroli. Rory (Jude Law) namawia żonę Allison (Carrie Coon) do przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, gdzie dostaje nową pracę. Ogromna chęć zdobycia wielkich pieniędzy i wysokiej pozycji, skłania Rory’ego do podjęcia wielu decyzji, które zmienią ich życie w spiralę sekretów i  kłamstw. „Gniazdo” to opowieść o życiowych aspiracjach, w której widz może znaleźć cząstkę siebie czy kogoś bliskiego.

Dla fanów komedii romantycznych

IPLA przygotowała też wiele ciekawych, sprawdzonych tytułów dla miłośników rodzimych komedii romantycznych:

  • „Planeta Singli” o relacjach pomiędzy uroczą, niezbyt pewną siebie nauczycielką a  nieprzewidywalnym showmanem, z internetowymi randkami w tle (w rolach głównych Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha),
  • „Narzeczony na niby” z Julią Kamińską i Piotrem Stramowskim w rolach głównych i ich małym kłamstwem, które doprowadza do serii nieprzewidzianych zdarzeń,
  • „Serce nie sługa” ze znakomitą obsadą aktorską (m.in. Borysem Szycem, Romą Gąsiorowską, Pawłem Domagałą i Magdaleną Różdżką), opowiadający o współczesnych związkach i poszukiwaniu prawdziwej miłości,
  • „Jak poślubić milionera” z Małgorzatą Sochą, Julią Wieniawą i Mikołajem Roznerskiem - dla wszystkich marzących o szczęśliwych związkach.

W przyjemny nastrój wprowadzą również ponadczasowe, amerykańskie filmy romantyczne. Tom Hanks i Meg Ryan zaproszą widza na „Bezsenność w Seattle”, a opowiadający ciekawą historię „Zacznijmy od nowa” swoją niezwykłą oprawą muzyczną dostarczy przyjemnych dla ucha doznań. Widzowie mogą również wybierać pomiędzy takimi pozycjami jak: „Tamte dni, tamte noce” w reżyserii Luca Guadagnino, nagrodzonego Oscarem za najlepszy scenariusz adaptowany, czy „Titanic” z uwielbianymi przez wielu Leonardo DiCaprio i Kate Winslet.

Walentynkowy wieczór z „Rysą”

Niesztampowe Walentynki? To może serial kryminalny z wątkiem miłosnym w tle? „Rysa” to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Ośmioodcinkowa produkcja przedstawia losy zdolnej pani komisarz Moniki Brzozowskiej (w tej roli Julia Kijowska) związanej z przystojnym i opiekuńczym właścicielem agencji reklamowej Piotrem (Maciej Zakościelny). Oboje pragną stabilności oraz równowagi, ale codzienność: trudna praca pani komisarz, kolejne morderstwa w tle i zagadkowa przeszłość nie pozwalają im na spokojne budowanie związku i przyszłości. Oprócz wciągającej zagadki, „Rysa” to znakomite role aktorskie, nie tylko Julii Kijowskiej i Macieja Zakościelnego, ale także m.in. Kingi Preis, Zbigniewa Zamachowskiego czy Dawida Ogrodnika.

Propozycje IPLI na Walentynki można znaleźć w pakiecie IPLA PREMIUM, dostępnym już od 15 zł/miesięcznie. Oprócz serialu „Rysa” i wielu komedii romantycznych, w  pakiecie jest także kilkaset innych propozycji filmowych i seriali oraz bogata biblioteka bajek dla dzieci i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Aby skorzystać z walentynkowych propozycji, wystarczy wejść na stronę IPLA lub do aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, np. tablecie, smartfonie, laptopie, Smart TV czy dekoderze Cyfrowego Polsatu.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 12.02.2021