Wakacyjne Happy Hours w Cyfrowym Polsacie Internet LTE przez 6 miesięcy z abonamentem 0 zł!

Data: 
22 lip 2016

Na stronie WWW Cyfrowego Polsatu wystartowała dzisiaj kolejna z cyklu promocji Happy Hours. Tym razem klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł aż przez pół roku! Taka okazja będzie dostępna przez krótki czas, tylko do 29 lipca br. do godziny 12.00.

Oprócz największej korzyści, czyli półrocznego okresu wolnego od opłaty abonamentowej (po tym czasie opłata wyniesie 49,99 zł/mies.), klient otrzyma w ramach promocji pakiet 50 GB oraz LTE bez limitu danych w cenie abonamentu, a razem z nim zaawansowany router stacjonarny Huawei B315 za 1 zł, który zapewni dostęp do Internetu w całym domu (czynsz za router to 10 zł/mies.).

happy_hours_internet_cyfrowy_polsat.jpg

Decydując się dodatkowo na dostęp do serwisu internetowego HBO GO za 20 zł/mies., klient będzie zwolniony z opłat za niego przez pierwsze 3 miesiące korzystania. HBO GO zapewnia dostęp do ponad 2000 godzin najlepszych filmów oraz seriali i dokumentów produkcji HBO, m.in. takich hitów jak „Gra o Tron”, „Długa noc”, „Detektyw”, „Gracze”, „Dolina krzemowa”, „Rodzina Soprano”, „Wataha” czy „Pakt”. Wszystkie tytuły dostępne w HBO GO można oglądać na komputerze, tablecie, smartfonie oraz smart TV.

Klienci posiadający telewizję Cyfrowego Polsatu lub telefon w Plusie, w ramach programu smartDOM mogą płacić za Internet LTE w tej promocji 35 zł/mies.

Oferta Happy Hours dotyczy umów zawieranych na 24 miesiące. Zamówienie należy złożyć online, za pośrednictwem strony www.cyfrowypolsat.pl

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.07.2016