W Polsat Box Go jest już cały sezon serialu „Krew”

Data: 
05 gru 2023

Serial „Krew”, mroczny thriller psychologiczny o śledztwie córki (Vanessa Aleksander), która szukając rozwiązania zagadki śmierci matki (Małgorzata Foremniak), odkrywa rodzinne tajemnice, jest już w całości dostępny w Polsat Box Go.

„Krew” to kolejna, nowa polska produkcja, która w ciągu ostatnich tygodni zadebiutowała na platformie, a już 15 grudnia następna zapowiadana premiera – do serwisu trafi pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów”.

Zwiastun serialu „Krew”

Relacja z planu serialu

serial_krew_mat._telewizja_polsat.jpg

O czym jest „Krew”?

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę.

Recenzje: doskonała gra aktorska i mroczny klimat

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu „Blood”. Recenzenci zwracają uwagę na wciągającą fabułę „Krwi”, minimalistyczny, skandynawski klimat produkcji, wątki psychologiczne oraz doskonałą grę aktorską Vanessy Aleksander, Ireneusza Czopa i Małgorzaty Foremniak. „Krew” to zaskakujące zakończenie i trudne wybory bohaterów, którzy odkrywają rodzinne tajemnice.

KREW I POLSAT BOX GO I RECENZJE SERIALU - YouTube

„Krew” w pakiecie Polsat Box Go Premium

Cały sezon „Krwi” jest dostępny w pakiecie Polsat Box Go Premium, który można kupić w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni i korzystać z niego, jak długo się chce (subskrypcja odnawia się co miesiąc). W pakiecie oprócz tej nowości znajduje się wiele innych polskich seriali znanych twórców, a wśród nich m.in.: „Rafi” z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza z Katarzyną Dąbrowską, Leszkiem Lichotą i Antonim Pawlickim.

Seriale w Polsat Box Go Premium można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 05.12.2023