W Polsat Box Go aż 10 nowych polskich seriali znanych twórców – już dziś premiera „Rodziny na Maxa”.

Data: 
09 wrz 2022

W pakiecie sportowym wielkie wydarzenia – Liga Mistrzów UEFA i hiszpańska LaLiga z Robertem Lewandowskim w FC Barcelona oraz Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn i kobiet


 

Wrzesień w Polsat Box Go rozpoczyna intensywny czas premier – od tego czasu do serwisu regularnie będą trafiać nowe, różnorodne gatunkowo i tematycznie seriale znanych polskich reżyserów z udziałem wielu utalentowanych aktorów. Razem będzie to aż 10 nowych tytułów. Już dziś premiera „Rodziny na Maxa”, a następne będą: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, „Lulu”, „Domek na szczęście”, „Teściowie”, „Matka”, „Sługa Narodu”, „Bracia”, „Swaci” i „Sortownia”. Polsat Box Go zaproponuje widzom każdego miesiąca nawet dwie premiery. Nowości będą dostępne w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Zapowiedź nowości TU

Użytkownicy Polsat Box Go mają też dostęp do oczekiwanych przez kibiców, najbardziej emocjonujących wydarzeń i rozgrywek sportowych: nowego sezonu Ligi Mistrzów UEFA i hiszpańskiej LaLiga Santander z Robertem Lewandowskim w FC Barcelona, a także włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 Uber Eats, Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn i wkrótce kobiet, tenisowych turniejów wielkoszlemowych, gal bokserskich i wielu innych. To wszystko na kanałach sportowych, w jednym pakiecie – Polsat Box Go Sport, wybrane wydarzenia także w PPV.

Aż 10 nowych, polskich seriali

W Polsat Box Go szykuje się prawdziwa uczta serialowych nowości  dla wszystkich, którzy lubią dobre polskie produkcje. W 10 nowych serialach, które od tej jesieni będą trafiać do serwisu, wystąpiło wiele polskich gwiazd, a za ich realizację odpowiedzialni są uznani reżyserzy i scenarzyści. Wśród twórców nowych tytułów znaleźli się między innymi: Maria Sadowska, Borys Lankosz, Kinga Dębska, Krzysztof Jaroszyński, Piotr Trzaskalski i Anna Kazejak, a także rozchwytywani scenarzyści – Igor Brejdygant i Piotr Wereśniak oraz cała plejada znanych polskich aktorów, wśród nich: Anna Dereszowska, Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Katarzyna Dąbrowska, Marek Siudym, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Łukasz Simlat, Olaf Lubaszenko, Olga Bołądź, Piotr Stramowski i wielu innych. Seriale będą różnorodne gatunkowo i tematycznie, nie zabraknie w nich wątków sensacyjnych, komediowych, dramatycznych, historii miłosnych, a także obrazów skomplikowanych relacji rodzinnych.

Oprócz 10 nowych tytułów w serwisie pojawią się premierowo także nowe sezony znanych i lubianych przez widzów seriali, m.in. „Komisarz Mama 4” (już dostępny), „Kuchnia 2”.

Wszystkie produkcje będą trafiać do pakietu filmowo-serialowego Polsat Box Go Premium dostępnego w promocyjnej cenie 30 zł/30 dni.

9 nowych tytułów powstało na zlecenie Telewizji Polsat, a serial „Sortownia” jest koprodukcją Telewizji Polsat i CANAL+ Polska.

Dziś premiera „Rodziny na Maxa”

Już dziś w serwisie pojawił się pierwszy odcinek serialu „Rodzina na Maxa” wyreżyserowanego przez Marię Sadowską, znaną ze „Sztuki Kochania”, „Dziewczyn z Dubaju” czy „Dnia Kobiet”. To produkcja komediowo-obyczajowa z Nikodemem Rozbickim, Anną Smołowik i Ewą Kasprzyk w rolach głównych, która z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności… i problemach wynikających z różnicy wieku między partnerami. Producentem serialu jest firma TFP („Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Czarny młyn”, „Mecenas Porada”, „Osaczony”), a autorem zdjęć – Marek Traskowski. Nowe odcinki „Rodziny na Maxa” będą pojawiać się w Polsat Box Go w każdy piątek.

Polsat Box Go Sport: największe wydarzenia sportowe jesieni w jednym pakiecie

Polsat Box Go to także największe wydarzenia sportowe na żywo z udziałem Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona – Liga Mistrzów UEFA w kanałach Polsat Sport Premium oraz hiszpańska LaLiga Santander w Eleven Sports. Oprócz tego wiele innych wydarzeń i dyscyplin: czołowe piłkarskie ligi europejskie - włoska, francuska, belgijska i portugalska w Eleven Sports, wszystkie mecze Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn i kobiet na kanałach Polsat Sport, turnieje tenisowe  i sporty zimowe w stacjach Eurosport, PKO BP Ekstraklasa na kanałach CANAL+ SPORT3 i 4 i wiele innych. To wszystko w jednym pakiecie Polsat Box Go Sport w promocyjnej cenie 40 zł/30 dni.

Nowe seriale i największe wydarzenia sportowe jesieni, a także ponad 120 kanałów tv w Polsat Box Go będzie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.09.2022