Tylko w Polsat Box Go – całe sezony najnowszych seriali i przedpremiery produkcji Telewizji Polsat

Data: 
24 lut 2023

W Polsat Box Go obok setek filmów i całych sezonów najnowszych seriali takich jak: „Matka”, „Wotum nieufności”, Lulu” czy „Rodzina na Maxa” można oglądać przedpremiery wybranych pozycji z wiosennej ramówki Telewizji Polsat, a wśród nich m.in.: „Przyjaciółki”, „Pierwszą miłość”, „Gliniarzy” czy „Nasz nowy dom”. W serwisie będą także dostępne kolejne sezony najpopularniejszych programów stacji: „Hell’s Kitchen”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Love Island. Wyspa miłości” i nowa odsłona „Kabaretu na żywo. Nowy skŁAD 2”. Nowe odcinki tych pozycji będę miały premiery online zaraz po zakończeniu ich emisji na antenie TV.

Całe sezony najnowszych polskich seriali bez reklam

W Polsat Box Go w pakiecie Premium można już oglądać najnowsze produkcje z wiosennej ramówki Telewizji Polsat. To seriale najlepszych polskich reżyserów i aktorów. W serwisie są już dostępne wszystkie odcinki: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, komedii obyczajowej „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, thrillera psychologicznego „Matka” według pomysłu Igora Brejdyganta, łamiącej tabu komedii „Rodzina na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej oraz 2. sezonu perypetii bohaterów serialu „Kuchnia”.

Już 4 marca w Polsat Box Go pojawi się kolejna nowość – „Sługa Narodu”. Serial powstał na podstawie ukraińskiego formatu, w którym główną rolę grał Wołodymyr Zełenski. W polskiej wersji nauczyciel historii Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar) w wyniku zbiegu okoliczności i intrygi polityków zostaje prezydentem. Niespodziewana nowa rola zaowocuje wieloma nieprzewidzianymi, a zarazem komicznymi sytuacjami.

W serwisie można również znaleźć pierwsze odcinki premierowych seriali dostępnych na wyłączność – komedii „Domek na szczęście” z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Zawieruchą oraz 2. sezonu komediowo-obyczajowej produkcji „Mecenas Porada” z Aleksandrą Domańską, której towarzyszą m.in. Antoni Pawlicki, Radosław Pazura i Joanna Koroniewska.

Nowe odcinki najpopularniejszych tytułów przed emisją w TV

W wiosennej ramówce Telewizji Polsat nie zabrakło kolejnych sezonów seriali i programów mających już wierną rzeszę fanów. Są one dostępne w pakiecie Polsat Box Go Premium przed premierą telewizyjną – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji.

Czwartkowe wieczory zostały zarezerwowane dla programu „Nasz nowy dom” prowadzonego przez Katarzynę Dowbor oraz kultowych „Przyjaciółek”. W 21. sezonie do obsady serialu – Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i Anity Sokołowskiej – dołączyli: Laura Breszka, Piotr Stramowski, Bartosz Opania i Ewa Skibińska. Pierwsze odcinki tych produkcji są już dostępne w serwisie. W soboty w serwisie będą publikowane nowe odcinki kulinarnego programu „Ewa gotuje”, w którym Ewa Wachowicz dzieli się z widzami tajnikami swojej kuchni (premiera w Polsat Box Go 25 lutego). Użytkownicy Polsat Box Go wszystkie te pozycje zobaczą z tygodniowym wyprzedzeniem względem emisji na antenie.

nowe_odcinki_small.jpg

Wiosną w portfolio stacji pojawią się także kolejne sezony emitowanych codziennie wciągających seriali paradokumentalnych takich jak: „Gliniarze”, „Pierwsza miłość”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” i „Na ratunek 112”. Nowe odcinki trafiają do pakietu Polsat Box Go Premium z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji. Premiera pierwszych odcinków w Polsat Box Go już 24 lutego.

Premiery programów rozrywkowych

Wiosenna ramówka Telewizji Polsat to również lubiane programy rozrywkowe. Pakiet Polsat Box Go Premium zapewnia możliwość oglądania show Telewizji Polsat i TV4 online zaraz po zakończeniu ich emisji na antenie TV.

W kolejnym sezonie gorącego reality show „Love Island. Wyspa miłości” z anteny TV4 nowi atrakcyjni single i singielki spróbują znaleźć miłość w pięknej scenerii słonecznej Hiszpanii. W roli prowadzącej Karolina Gilon. Nowe odcinki od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 21:00. Premiera 27 lutego.

3 marca startuje 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem swoje umiejętności aktorskie i wokalne zaprezentują: Krzysztof Ibisz, Natalia Janoszek, Julia Kamińska, Daria, Katarzyna Kołeczek, Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Daniel Jaroszek. Program zyskał nowego prowadzącego – będzie nim Maciej Rock. W jury zasiądą: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski.

„Hell’s Kitchen” to format dla smakoszy i osób o mocnych nerwach. 13 pasjonatów spróbuje swoich sił w piekielnej kuchni pod okiem mistrza Mateusza Gesslera, któremu będą pomagać sous chefowie: Martin Gimenez Castro, zwycięzca pierwszej edycji „Top Chef”, kultowego show Polsatu, i Robert Kondziela. Zwycięzca programu zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. Premiera 1 marca o godz. 21.00.

Wśród wiosennych nowości znalazła się także kolejna odsłona cyklu „Kabaret na żywo. Nowy skŁAD 2” (premiera 5 marca) z Ewą Błachnio i Piotrem Gumulcem w roli prowadzących.

love_island_small.jpg

Wszystkie te propozycje w Polsat Box Go można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji w ramach pakietu Polsat Box Go Premium oferowanego w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni.

Pakiet Polsat Box Go Premium – najlepsza rozrywka w jednym miejscu

Pakiet Polsat Box Go Premium zapewnia dostęp do tysięcy filmów, w tym ponad 60 oscarowych produkcji, polskich i zagranicznych seriali, nawet 110 kanałów TV, wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4 przed emisją w TV, rozrywki, informacji i bajek. Wszystkie treści można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni.

Poza pakietem Polsat Box Go Premium serwis oferuje pakiet Polsat Box Go Sport z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi z 20 kanałów TV oraz Polsat Box Go Premium z usługą Disney+. Pakiety można wykupić na miesiąc, bez konieczności podpisywania długoterminowych umów, albo w opcji cyklicznej.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.02.2023