„Świat według Bundych” oraz „Niania” Kultowe seriale komediowe w Polsat Box Go

Data: 
22 maj 2024

Polsat Box Go udostępnił produkcje komediowe, które w przeszłości podbiły serca milionów widzów – kultowy amerykański serial „Świat według Bundych”, który blisko trzy dekady temu tłumnie ściągał widzów przed mały ekran, oraz „Nianię” – remake popularnego swego czasu serialu komediowego „Pomoc domowa”. Oba tytuły odniosły niebywały sukces i dla starszych widzów będą powrotem do czasów dzieciństwa albo nastoletniego szaleństwa, a dla młodszych – zabawną podróżą w przeszłość.  

Produkcje są dostępne bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go w pakietach Premium oraz Plus (dostęp do tego ostatniego można kupić u operatora sieci Plus). 

 „Świat według Bundych” to nieprawdopodobne i komiczne losy przeciętnej amerykańskiej rodziny. Al Bundy (Ed O’Neill), niegdyś obiecujący sportowiec, pracuje jako sprzedawca butów, nie znosi swojej pracy, ale dzięki niej jest w stanie utrzymać swoją rodzinę i ukochanego Dodge’a. Jego żona Peggy (Katey Sagal) to przebojowa gospodyni domowa, która całymi dniami przesiaduje przed telewizorem, zajadając się tonami popcornu i czekoladek. Ich dzieci to nastoletni Bud (David Faustino), któremu ciąży brak powodzenia u dziewczyn, oraz przepiękna, ale niezbyt inteligentna Kelly (Christina Applegate). Marcy i Steave to ich sąsiedzi, z którymi dzielą niejedną perypetię.

W serwisie można oglądać 2 pierwsze sezony serialu, kolejne wkrótce.


grafika_kultowe_seriale_komediowe_w_pbg_1200x1000.jpg


„Niania” to remake amerykańskiego sitcomu „Pomoc domowa”, który w latach ’90 odniósł ogromny sukces. W polskiej wersji zagrali m.in.: Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch.  Frania Maj po utracie pracy w salonie sukien ślubnych jako akwizytorka kosmetyków trafia do domu owdowiałego, bogatego, powściągliwego producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Przypadek sprawia, że roztargniona, urocza brunetka z piskliwym głosem staje się opiekunką trójki jego dzieci: zakompleksionej i nieśmiałej Małgosi, przemądrzałego Adasia oraz małej, ale nieprzeciętnie inteligentnej i sprytnej Zuzi. Pojawienie się ekscentrycznej niani w domu Skalskich wywraca ich oraz uszczypliwej, zakochanej w Maksymilianie panny Karoliny Łapińskiej życie do góry nogami.

W serwisie dostępny jest pierwszy sezon serialu, kolejne wkrótce.

 

Filmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV

Serwis Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.05.2024