Super kino – „Madame Web”, „Trzej Muszkieterowie: Milady”, „Zadra”, „Powstaniec 1863”, „Pies i Robot” w kwietniu w Polsat Box Go

Data: 
03 kwi 2024

W nowościach w Polsat Box Go dominują nieszablonowi bohaterowie, mocne kobiece postacie oraz nieugięci mężczyźni. „Madame Web” opowie o Cassandrze, jej mocach i tym, co łączy ją ze Spider-Manem. „Trzej Muszkieterowie: Milady” i Eva Green zaproszą do świata Milady de Winter, zaś dzięki Sandrze z „Zadry” zobaczymy, jak trudno jest o szacunek i popularność w świecie rapu. „Powstaniec 1863”, który w tym roku miał premierę w kinach, to opowieść o księdzu Brzósce walczącym o patriotyczne wartości. Z kolei nominowana do Oscara animacja „Pies i Robot” to wzruszający obraz o przyjaźni i miłości.

Produkcje dostępne w serwisie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go.

filmowe_nowosci_792x446.jpg

Nowości filmowe w Polsat Box Go:

  •  „Zadra” – opowiadająca o młodej raperce, która próbuje wybić się w hip-hopowym świecie zdominowanym przez mężczyzn; premiera 5 kwietnia.

„Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porywać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona.

  • „Trzej Muszkieterowie: Milady” – kolejna ekranizacja, która powstała w oparciu o twórczość Alexandra Dumasa; premiera 18 kwietnia.

Jeden z Muszkieterów, D'Artagnan będzie zmuszony połączyć siły z Milady de Winter, aby uratować Konstancję z rąk porywaczy. Gdy wojna zostanie wypowiedziana, na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości, która zburzy dotychczasowe sojusze.

  •  „Pies i Robot” – ujmująca animacja komiksu autorstwa Sary Varon; premiera 19 kwietnia.

Pies zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela – Robota.

  • „Powstaniec 1863” – dzieło opowiadające o losach tych, którzy uczestniczyli w  najtragiczniejszym polskim zrywie; premiera 19 kwietnia.

22 stycznia 1863 roku, w dniu wybuchu narodowego zrywu, ksiądz Brzóska staje na czele oddziału, który przeprowadza zakończony sukcesem atak na rosyjski garnizon wojskowy. Duchowny zostaje mianowany oficerem i naczelnym kapelanem. Wkrótce tropem ks. Brzóski rusza płk. Manukin zwany „Katem Podlasia”, ale przez najbliższe dwa lata polski bohater pozostanie nieuchwytny siejąc popłoch wśród wojsk Imperium Rosyjskiego i dając polskiemu społeczeństwu nadzieję na wydostanie się spod carskiego zaboru.

  • „Madame Web” – produkcja zrealizowana na podstawie serii komiksów o Madame Web wydawnictwa Marvel Comics; premiera 30 kwietnia.

"Madame Web" to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia.

Filmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV

Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.04.2024