SSC Napoli – Real Madryt w 4K w Polsat Box Go

Data: 
03 paź 2023

Już dzisiaj jedno z najbardziej emocjonujących spotkań Ligi Mistrzów UEFA. SSC Napoli z Piotrem Zielińskim podejmie Real Madryt, 14-krotnego triumfatora mistrzostw klubowych Starego Kontynentu. Spotkanie na żywo dostępne będzie w jakości 4K w serwisie Polsat Bo Go.

Wszystkie mecze UEFA Champions League dostepne są w jednym miejscu w pakiecie Polsat Box Go Sport, gdzie można je oglądać online na żywo i na wielu urządzeniach.

W Neapolu na stadionie im. Diego Armando Maradony rozegrane zostanie najważniejsze spotkanie 2. serii w rozgrywkach Ligi Mistrzów. SSC Napoli – Real Madryt to starcie pomiędzy dwoma murowanymi kandydatami do awansu z grupy, tutaj emocje osiągną punkt kulminacyjny. Na murawie w barwach Napoli zobaczymy naszego rodaka Piotra Zieleńskiego, który w tym sezonie jest w niesamowitej formie.

Relacja na żywo z opisywanego starcia będzie dostępna w jakości 4K o godz. 21:00 w serwisie Polsat Box Go.

liga_mistrzow_polsat_box_go_1200x1000__0.jpg

Do spotkań UEFA Champions League dostępny jest także tryb statystyk, który zapewnia dodatkowe informacje m.in. o meczu, rozgrywkach, drużynie, zawodnikach, np. posiadaniu piłki, faulach, strzałach czy składach drużyn.

20 kanałów sportowych w Polsat Box Go

Najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsat Box Go można oglądać na żywo – w pakiecie Polsat Box Go Sport oferującym 20 kanałów sportowych – i na wielu urządzeniach: komputerach, smartfonach, tabletach, wybranych modelach Smart TV, za pośrednictwem przystawek Android TV, Apple TV czy Amazon Fire TV. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 18.10.2023