Spędź dzisiejszy wieczór z IPLĄ, kibicując biało-czerwonym!

Data: 
14 lis 2014

Nadszedł dzień, na który czekała większość fanów piłki nożnej. Już dziś Polska zmierzy się z rywalem z Gruzji! To wyjątkowe wydarzenie, podobnie jak wszystkie mecze eliminacyjne do UEFA EURO 2016, będzie można obejrzeć w największej telewizji internetowej IPLA. Mecze naszej reprezentacji widzowie zobaczą bez żadnych opłat! Pozostałe rozgrywki można zamówić na dwa sposoby: poprzez wykupienie dostępu do wszystkich spotkań lub tylko do pojedynczego dnia meczowego. Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa pełen cykl eliminacyjny obejrzą bez dodatkowych opłat.

Dzisiejszy, piątkowy wieczór zapowiada się wyjątkowo. O godz. 18:00 nasza reprezentacja zmierzy się reprezentacją Gruzji. Mecz odbędzie na murawie naszych rywali – w Tbilisi. Największa telewizja internetowa IPLA udostępni to wydarzenie bez opłat. Spotkanie z mistrzami świata – Niemcami zakończyło się dla biało-czerwonych spektakularnym sukcesem, a w emocjonującym meczu ze Szkocją zremisowaliśmy. Jak rozstrzygnie się dzisiejszy piłkarski pojedynek? Czy wyjdziemy z grupy D?

Pakiety UEFA EURO 2016

Wszystkie spotkania eliminacji UEFA EURO 2016™, także te, których nie pokaże telewizja, dostępne będą na żywo w IPLI. Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą je bez dodatkowych opłat. Dla pozostałych kibiców przygotowane zostały specjalne pakiety:

  • pakiet IPLA EUROPEAN QUALIFIERS (99,90 zł) obejmujący cały sezon i zapewniający dostęp do wszystkich 256 meczów na żywo w fazie grupowej i 8 spotkań barażowych (koszt jednego meczu wyniesie zatem poniżej 40 gr),
  • pakiet IPLA EUROPEAN QUALIFIERS DZIEŃ (9,90 zł) dający możliwość oglądania wszystkich rozgrywek odbywających się danego dnia.

Oglądaj mecz gdzie chcesz!

Eliminacje do UEFA EURO 2016™ w IPLI będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Zamówienia można składać zarówno na stronie www.ipla.tv, jak i w poszczególnych aplikacjach z systemem Android. Płatności za pakiet realizowane są drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem, a za pakiet dzienny można płacić też SMS-em. Usługa jest dostępna tylko na terytorium Polski.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 14.11.2014