Sobotnia Gala FAME 13 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go

Data: 
25 mar 2022

Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go będą mogli obejrzeć w ramach usługi PPV Galę FAME 13, która odbędzie się już jutro, 26 marca w Gliwicach.

Podczas Gali dojdzie do walki gwiazd MMA: powracającego do oktagonu po kontuzji rapera Pawła „Popka” Mikołajuwa i zawodnika MMA wagi lekkiej Normana „Stormin'a" Parke’a.

W Polsat Box Galę FAME MMA 13 będzie można oglądać na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej. Dostęp do wydarzenia można również wykupić w serwisie Polsat Box Go i oglądać je w dowolnym miejscu na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach.

Niezmiennie wydarzenie będzie można zobaczyć w serwisie internetowym organizatora na www.famemma.tv.

Długo wyczekiwana, pierwsza w tym roku gala freak  fight FAME 13 odbędzie się w hali widowiskowej Arena Gliwice. Podczas sobotniego wydarzenia odbędzie się dziewięć elektryzujących pojedynków.

gala_fame_small.jpg


W Arenie Gliwice swoje umiejętności pokażą: twórca internetowy prowadzący kanał informacyjny FAME MMA News — Patryk „Patrykos” Domke, który zmierzy się z youtuberem Jakubem „Kubą Postem” Postaremczakiem, oraz twórca internetowy, który ma już za sobą walki na FAME MMA, Mariusz „Hejter” Słoński w walce z byłym zawodowym graczem e-sportu Rafałem „Takefunem” Górniakiem.

Obiecująco zapowiada się także spotkanie byłego hokeisty posiadającego doświadczenie w mieszanych sztukach walki Piotra Szeligi oraz pochodzącego z Rzeszowa rapera znanego z zamiłowania do sportu – Gabriela „Araba” Al‐Sulwi.

Fani freak fightów będą mogli obejrzeć walkę członka popularnej ekipy „Warszawski Koks” Pawła „Ponczka” Sikory z doświadczonym zawodnikiem FAME MMA Dawidem „Bocianem” Malczyńskim oraz debiut jednego z założycieli kultowej grupy Abstrachuje – Roberta Pasuta, który zmierzy się z reprezentantem grupy Xayoo Industries Jakubem „Japczanem” Piotrowiczem.

Na Gali nie zabraknie kobiecego akcentu: jedna z najpopularniejszych instagramerek – Marta „Linkimaster” Linkiewicz spróbuje obronić pas mistrzowski w kategorii koguciej podczas walki z tiktokerką i uczestniczką Ninja Warrior Polska Karoliną „Way of Blonde” Brzuszczyńską.

Największe zainteresowanie wzbudza jednak walka pomiędzy odwiecznymi wrogami i weteranami FAME MMA: Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem i Adrianem „Polakiem” Polańskim. Transmisja I Konferencji FAME MMA 13 z ich udziałem przebiła wszystkie dotychczasowe rekordy polskiego YouTube’a.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19.30.

Jak zamówić Galę FAME  13 w Polsat Box?

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do Gali w systemie PPV w cenie 33 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowej aplikacji iPolsat Box: ipolsatbox.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na wybranych dekoderach.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz telewizji internetowej znajdą na pozycji 333.

Abonenci Polsat Box mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Jak zamówić Galę FAME  13 w Polsat Box Go?       

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV Galę FAME 13 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć na żywo za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go, w cenie 33 zł.

Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Płatności będzie można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą (dla użytkowników zweryfikowanych adresem e-mail), przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w serwisie Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.03.2022