Sierpień w Polsat Box Go – nowości filmowe i całe sezony nowych seriali

Data: 
08 sie 2023

W sierpniu w Polsat Box Go zadebiutują m.in. komedia kryminalna „Mafia Mamma” z Toni Collette i Moniką Bellucci w rolach głównych oraz filmy podejmujące życiowe tematy, tj. „Prawdziwe życie aniołów” w reżyserii Artura W. Barona czy debiut reżyserski Piotra Kujawińskiego „Życie w błocie się złoci”. Fani seriali obejrzą w pakiecie Polsat Box Go Premium kolejne odcinki nowej komedii „Krejzi Patrol” oraz całe sezony nowości ostatnich tygodni – seriali „Sortownia” i „Teściowie”.

„Mafia Mamma” – premiera 10 sierpnia

Kristin (Toni Collette) to typowa amerykańska gospodyni domowa, której życie w dniu śmierci jej dziadka obraca się o 180 stopni. Z dnia na dzień staje się szefową mafijnego imperium. Posiadana przez nią wiedza na temat zorganizowanej przestępczości jest minimalna, wręcz zerowa. Na swoje szczęście u swojego boku ma Biancę (Monica Belluci), która nauczy ją, jak być prawdziwą matką chrzestną. Kristin jako nowa głowa rodziny zaskoczy wszystkich, w tym siebie samą. „Mafia Mamma” – matka chrzestna jest tylko jedna.

 

filmowe_nowosci_sierpnia_w_polsat_box_go_1.jpg

 

„Życie w błocie się złoci” – w serwisie od 3 sierpnia

Marzenia są po to, żeby je spełniać, ale co w sytuacji, jeśli przez błędy życia doczesnego spadną na drugi plan? „Życie w błocie się złoci” to debiut reżyserski Piotra Kujawińskiego, historia młodego, utalentowanego chłopaka z blokowiska, który wraz z kolegami chce wydać płytę hip-hopową. Spełnienie marzenia staje pod znakiem zapytania, kiedy jeden z chłopców zostaje aresztowany.

„Prawdziwe życie aniołów” – premiera 18 sierpnia

Czasami jest się aniołem, a czasami ma się anioła przy sobie. Adam (Krzysztof Globisz) to ceniony aktor i pedagog, który przechodzi rozległy udar. W wyniku choroby doznaje afazji. Jego żona Agnieszka (Kinga Preis) robi wszystko, aby mąż wrócił do zdrowia i mógł dalej realizować się w tym, co kocha. „Prawdziwe życie aniołów” w reżyserii Artura W. Barona to swojego rodzaju kontynuacja przeboju sprzed lat z aniołem w roli głównej.

Ulubione seriale w pakiecie Polsat Box Go Premium

W pakiecie Polsat Box Go Premium dostępne są już całe sezony nowości serialowych ostatnich tygodni: thrillera medycznego „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej oraz komedii „Teściowie” o perypetiach młodej pary i ich rodziców, z Julią Wieniawą, Joanną Kurowską, Jolantą Fraszyńską i Cezarym Pazurą. W piątki do pakietu trafiają kolejne odcinki nowego serialu komediowego o policjantach „Krejzi patrol”.

Polsat Box Go Premium – filmy, seriale, rozrywka i ponad 100 kanałów tv

Pakiet Polsat Box Go Premium to najnowsze polskie seriale na wyłączność, ponad 100 kanałów telewizyjnych, przedpremierowe odcinki wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, kinowe hity także w 4K, rozrywka, informacje i bajki.

Wszystkie treści można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 08.08.2023