SERIALOWY THRILLER MEDYCZNY SORTOWNIA Z ANDRZEJEM CHYRĄ W ROLI GŁÓWNEJ JUŻ 16 CZERWCA W POLSAT BOX GO i CANAL+ONLINE!

Data: 
25 maj 2023

Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary. Nowy serial produkcji Telewizji POLSAT i CANAL+ Polska, SORTOWNIA, to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać. Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia. W roli głównej Andrzej Chyra. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już 16 czerwca w serwisie POLSAT BOX GO i w CANAL+ online.

Oficjalny zwiastun POLSAT BOX GO – LINK   

Oficjalny zwiastun CANAL+ online – LINK

Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. Lekarze SOR-u każdego dnia walczą nie tylko o ludzkie życie, ale także z trudnymi realiami polskiej służby zdrowia. Jednym z nich jest doktor Jacek Woliński, który w całości poświęcił się pracy. To nie tylko jego życiowa misja, ale też jedyna szansa na zapomnienie o demonach przeszłości. Woliński przez pacjentów określany jest jako „dobry lekarz”, ale czy na pewno to dobry człowiek? Rozdarty pomiędzy etyką lekarską a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy mogą jej nie zaznać, staje przed trudnymi moralnie decyzjami i z każdym kolejnym przypadkiem coraz bardziej osadza się w roli pana życia i śmierci. Wybawcy lub kata.

sortownia_kv.jpg

 W głównej roli Andrzej Chyra. Na ekranie partnerują mu: Olga Goldys, Jaśmina Polak, Natalia Jędruś. W serialu wystąpili także Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Marcin Czarnik, Mariusz Bonaszewski.

 

kolaz.jpg

 

 Link do galerii zdjęć: https://we.tl/t-571AnR9e72

Reżyserką serialu jest Anna Kazejak. Za scenariusz odpowiedzialni są Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz, Michał Wawrzecki i Joanna Kozłowska. Za zdjęcia odpowiada Piotr Niemyjski. Po stronie CANAL+ Polska producentkami nadzorującymi są Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska, po stronie Telewizji POLSAT - Beata Barcz.  Producentem wykonawczym jest TFP sp. z o.o. Kierownikiem literackim ze strony CANAL+ jest Dana Łukasińska, a reżyserka castingu Julia Popkiewicz. Muzykę skomponował Michał Kush.

Cały sezon SORTOWNI to łącznie osiem odcinków. Pierwsze dwa już od 16 czerwca
w serwisach streamingowych POLSAT BOX GO i CANAL+ online. Premierowy odcinek także na antenie CANAL+ PREMIUM. Kolejne odcinki będą publikowane w obu serwisach w piątki.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.05.2023