Seriale z wiosennej ramówki Telewizji Polsat w IPLI wcześniej niż w TV

Data: 
02 mar 2016

Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA mogą oglądać seriale z najnowszej, wiosennej ramówki Telewizji POLSAT wcześniej niż w telewizji. Zobaczą także premiery popularnych programów rozrywkowych i show stacji. Wszystkie treści będą dostępne bezpłatnie i na wielu urządzeniach – komputerach, tabletach, smartfonach i Smart TV.

Widzowie IPLI jako pierwsi, bezpłatnie obejrzą odcinki najnowszych tytułów Polsatu – paradokumentu o problemach dojrzewania i troskach współczesnej młodzieży „Małolaty” i obyczajowo-komediowego „Powiedz TAK” – o perypetiach ślubnych Basi i jej przyjaciół. Wcześniej niż w telewizji zobaczą też nowe odcinki znanych i lubianych serii: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Zdrady”, „Malanowski i Partnerzy”, „Trudne sprawy”, „Pielęgniarki”, „Dlaczego ja” i „Pamiętniki z wakacji”.

ipla_wiosenna_ramowka_472x350px.jpg

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, kolejny odcinek będzie udostępniany w IPLI aż 7 dni przed premierą w telewizji! Seriale codzienne będzie można oglądać online dzień przed emisją telewizyjną – w momencie, gdy zakończy się odcinek w telewizji, kolejny będzie można bezpłatnie zobaczyć w IPLI.

W IPLI, w tym samym czasie, co w telewizji, pojawiać się będą również programy rozrywkowe z wiosennej ramówki Telewizji POLSAT. Są to między innymi nowy show „Surprise, Surprise”, podczas którego spełnią się marzenia ludzi, którzy na co dzień pomagają innym oraz znane i chętnie oglądane: „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „TOP CHEF”, „Tylko muzyka. Must Be The Music”, „Ewa gotuje” i „Nasz nowy dom”.

Autorskie programy IPLI

Z myślą o swoich widzach IPLA przygotowała także ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z popularnymi aktorami. Dla spragnionych kulinarnych emocji dodatkowo zaplanowano cykle „TOP CHEF na deser” i „Kuchenni grzesznicy", a dla fanów „Twoja twarz brzmi znajomo” szczegóły powstawania programu w cyklu – „Druga twarz”. Pojawią się także nowe odcinki magazynu sportowego „Najz..”, w którym prezentowane są różne oblicza NAJlepszych, NAJciekawszych i NAJbardziej oryginalnych sportowców. Nowościami będą dwa cykle: „Autoportret”, w którym gwiazdy czerwonego dywanu opowiadają o sobie, swojej pracy i pasjach oraz „Słowa do muzyki”, czyli szczere rozmowy z muzykami.

Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy będą mieć komfort oglądania seriali i programów nie tylko na komputerach, ale także m.in. na tabletach, smartfonach, Smart TV czy dekoderach Cyfrowego Polsatu. Pełna lista urządzeń znajduje się na stronie internetowej www.ipla.tv.


 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.03.2016