Seriale Telewizji Polskiej przedpremierowo w IPLI

Data: 
17 wrz 2015

Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA mogą oglądać nowe odcinki popularnych seriali Telewizji Polskiej jeszcze przed emisją w telewizji. Materiały dostępne są w pakiecie IPLA PREMIERY na komputerach, smartfonach i tabletach, dekoderach Cyfrowego Polsatu i w Smart TV.

Pakiet IPLA PREMIERY oferuje widzom największej telewizji internetowej premierowe odcinki seriali takich jak: „O mnie się nie martw”, „Rodzinka.pl”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na sygnale”, „Klan”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”. Perypetie bohaterów produkcji Telewizji Polskiej można oglądać w IPLI przed emisją w telewizji – kolejne premierowe odcinki są publikowane w IPLI zaraz po emisji poprzedniego odcinka na antenach TVP. Po premierze telewizyjnej większość materiałów będzie dostępna bez opłat, za wyjątkiem tytułów „Na dobre i na złe” oraz „O mnie się nie martw”, których nowe sezony w całości będą dostępne wyłącznie w pakiecie IPLA PREMIERY.

Pakiet IPLA PREMIERY na okres 30 dni kosztuje 9,90 zł, a dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus 9 zł. Za dostęp do pakietu na okres 90 dni użytkownicy IPLI zapłacą 21,90 zł, a abonenci korzystający z usług Cyfrowego Polsatu 21 zł.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 17.09.2015