Serial „House of Cards” w największej polskiej telewizji internetowej IPLA

Data: 
04 sie 2014

Od 1 sierpnia użytkownicy IPLI mogą legalnie obejrzeć jeden z najpopularniejszych na świecie seriali – „House of Cards”. Pierwszy sezon tej znanej produkcji jest już dostępny w wybranych pakietach tematycznych IPLI. To kolejna, uhonorowana wieloma nagrodami seria, która w ostatnim czasie pojawiła się w IPLI.

„House of Cards” to dramat polityczny, który dzięki wspaniałej grze aktorskiej i ciekawej, pełnej intryg fabule, pokazującej mechanizmy na szczytach władzy, porwał widzów na całym świecie. Teraz dostępny jest także w IPLI, a obejrzą go użytkownicy posiadający pakiety tematyczne: IPLA FILMY I SERIALE, IPLA MAX, IPLA MIX (pakiet dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus) lub IPLA SUPER PLUS (pakiet dla klientów sieci PLUS).

Widzowie mogą obejrzeć serial za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz w aplikacjach IPLA na Windows, telewizory Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Philips, TLC, Thompson), urządzenia mobilne z systemami Android i IOS oraz dekodery Cyfrowego Polsatu i Netia Player.

Fabuła „House of Cards” opiera się na intrydze politycznej. Po zwycięskich dla swojej partii wyborach prezydenckich, senator Francis Underwood (Kevin Spacey) zostaje pozbawiony obiecanego mu wcześniej stanowiska Sekretarza Stanu. Underwood, wykorzystując manipulacje oraz intrygi, zamierza zemścić się na prezydencie i odebrać mu urząd. Postanawia posłużyć się również dziennikarką Zoe Barnes (Kate Mara). „House of Cards” został wyprodukowany przez telewizję internetową Netflix i zarówno produkcja, jak i aktorzy w niej grający otrzymali wiele nagród, w sumie tylko w tym i ubiegłym roku to m.in.: 19 nominacji i 3 nagrody Emmy 2014 (za reżyserię, zdjęcia i dobór obsady serialu dramatycznego), 3 nominacje do Złotego Globu 2014 dla serialu i wyróżnienie Złotym Globem 2014 dla aktorki Robin Wright, 3 nominacje i nagroda Satelity oraz wiele innych nagród.

„House of Cards” to kolejny hit serialowy, który można zobaczyć w IPLI. Kilka tygodni temu na platformie pojawił się serial „The Bridge: Na granicy” kanału FOX, który mogą oglądać abonenci Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. Wcześniej udostępniono abonentom premierowo serial „Wikingowie” kanału HISTORY oraz pierwsze odcinki serii HBO „Gra o Tron” i „Detektyw”. Wszyscy użytkownicy IPLI mają dostęp do dwóch sezonów popularnego serialu AXN - „Hannibal”. W lipcu, na 2 miesiące przed premierą telewizyjną w Telewizji Polsat, IPLA rozpoczęła udostępnianie drugiego sezonu popularnego polskiego serialu kryminalnego „Na Krawędzi”. W ofercie platformy znaleźć można także inne lubiane przez widzów seriale Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej.

prstats.po?p=286156

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.09.2014