Różnorodna oferta filmowa w marcu w IPLI. „Kler”, „7 uczuć”, „Planeta Singli 2”, „Ocean ognia” i „Suspiria”

Data: 
13 mar 2019

W IPLI, największym serwisie rozrywki internetowej, można obejrzeć kolejne świetne produkcje filmowe, w tym kontrowersyjny „Kler”, który był najchętniej oglądanym filmem w polskich kinach w ubiegłym roku. Ponadto tytuły dla siebie znajdą także fani komedii romantycznych, charakterystycznego humoru Marka Koterskiego oraz miłośnicy kina akcji i horroru.

Wciąż powiększająca się biblioteka filmowa IPLI w marcu wzbogaca się o następne ciekawe tytuły, dzięki czemu każdy znajdzie pozycję dla siebie. Do serwisu dołączają polskie i zagraniczne hity filmowe.

„Kler”

Ten wzbudzający kontrowersje film w reżyserii Wojtka Smarzowskiego w kinach obejrzało 5,2 mln widzów! „Kler” to obraz Kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej „od zakrystii”, rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane jest przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic, co ludzkie nie jest specjalnie obce. W rolach głównych popis wielkiego aktorstwa dają Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos.

„7 uczuć”

Najnowszy film Marka Koterskiego oparty jest na zaskakującym i brawurowym pomyśle. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Film to wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja, która pochwalić się może gwiazdorską obsadą. Na ekranie zobaczymy: Maję Ostaszewską, Adama Woronowicza, Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.

„Planeta Singli 2” – w IPLI od 22 marca

Film to kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Eksplozja humoru, wzruszeń, pozytywnej energii – to wszystko zagwarantuje para głównych bohaterów – Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr), których połączyła randkowa aplikacja. W tej części związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

ipla_press_2018march_472x350_v1.jpg

„Ocean ognia”

Ekranizacja brawurowej powieści „Firing point” napisanej przez autora bestsellerów Dona Keitha oraz byłego wojskowego, komandora łodzi podwodnych, George’a Wallace’a. „Ocean ognia” to naszpikowana efektami specjalnymi, porywająca produkcja w duchu dzieł Toma Clancy’ego, z dynamiką i akcją. W rolach głównych występują Gerard Butler, laureat Oscara – Gary Oldman oraz Common. Fabuła traktuje o amerykańskim okręcie z napędem atomowym – USS Arkansas, dowodzonym przez kapitana Joe Glassa (Gerard Butler). Okręt dociera do miejsca, w którym w nieznanych okolicznościach zatonęła rosyjska łódź podwodna. Badając kulisy katastrofy, kapitan odkrywa, że incydent nie był dziełem przypadku, ale doskonale zaplanowanym aktem terroru…

„Suspiria” – w IPLI od 22 marca

Producenci niezapomnianych obrazów „Czarny łabędź”, „Zodiak” i „Wyspa tajemnic” prezentują remake kultowego arcydzieła „Odgłosy” Dario Argento, filmu uznawanego za kamień milowy współczesnego kina grozy. W obsadzie horroru, obok laureatki Oscara – Tildy Swinton oraz znanej z oryginalnych „Odgłosów” – Jessiki Harper, zobaczymy plejadę gwiazd młodego pokolenia: Dakotę Johnson, Chloe Grace Moretz, Mię Goth, a także Małgorzatę Belę – prywatnie partnerkę reżysera Pawła Pawlikowskiego.

Amerykańska tancerka Susie Bannion udaje się do Berlina, aby rozpocząć naukę w tamtejszej, prestiżowej szkole baletu. Jej przyjazd zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem Patricii, jednej z wychowanek akademii. Susan, czyniąca niesamowite postępy pod okiem ekscentrycznej dyrektor artystycznej szkoły – Madame Blanc, szybko zaprzyjaźnia się z inną tancerką, Sarą. Kiedy w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów, obie dziewczyny zaczynają nabierać podejrzeń co do prawdziwej natury akademii. Wkrótce Susie pozna jej największy, mroczny sekret.

Ponadto użytkownicy IPLI wśród ponad 100 kanałów telewizyjnych znajdą również najlepsze stacje filmowo-serialowe, m.in.: AXN, Kino Polska, FilmBox, Paramount Channel, Epic Drama czy Comedy Central Polska i Comedy Central Family.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści, w tym ponad 100 stacji telewizyjnych, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych, bogatą bibliotekę filmów i seriali, dziesiątki tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, bajki, newsy oraz publicystykę. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV. Ponadto użytkownicy mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA zaproponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 13.03.2019