Rodzinna tragedia, podwójne życie i tajemnice. Premiera serialu „Bracia” jutro w Polsat Box Go

Data: 
07 mar 2023

Czterej bracia stają w obliczu nagłej tragedii, która jest dopiero początkiem niespodziewanych problemów, jakie dotkną całą rodzinę. Losy mężczyzn, na których ogromny wpływ miały zaniedbania i niejasne interesy wymagającego ojca, w wyniku nowych życiowych okoliczności komplikują się coraz bardziej.

Jutro, 8 marca w Polsat Box Go premiera pierwszego odcinka serialu „Bracia” w reżyserii Macieja Migasa – najnowszej produkcji z Janem Fryczem, Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych.

Kolejne odcinki „Braci” – w każdą środę w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

Zwiastun serialu TUTAJ.

O swoich rolach w serialu opowiedzieli wcielający się w czterech braci:

Mateusz Kościukiewicz (serialowy Alek) - LINK

Nikodem Rozbicki (serialowy Adam) - LINK

Piotr Stramowski (serialowy Piotr) - LINK

Damian Kret (serialowy Wojtek) - LINK

bracia-kuchnia_0.jpg

„Bracia” to serial pełen rodzinnych tajemnic, niespodziewanych okoliczności i wyrazistych postaci. Wychowani w jednym domu, ale całkiem różni od siebie bracia wybrali w dorosłym życiu własne drogi, ale na decyzje każdego z nich wpływ miało wychowanie przez nadopiekuńczą matkę i nieobecnego, zajętego interesami i własnym życiem krytycznego ojca. Teraz stają w obliczu tragedii, która rozpocznie ciąg nowych zdarzeń i problemów. „Bracia” to świat pokazany z różnych męskich perspektyw – jest rywalizacja i konflikty, są dylematy i trudne wybory oraz ważne dla braci kobiety – matka, żony, przyjaciółki i kochanki.

 

Dwunastoodcinkowy serial wyreżyserował Maciej Migas („Oda do radości”, „Układ”, „Tatuśkowie”, „Żyć nie umierać”), za adaptację scenariusza odpowiadają Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska i Aneta Głowska.  Muzyka – Patryk Kumór („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Mały Zgon”, „The End”) i Dominik Buczkowski („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Kolejna 365 dni”, „365 dni: Ten dzień”).

W produkcji wystąpiła gwiazdorska obsada m.in.: Jan Frycz („Gierek”, „Osiecka”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Lokatorka”), Piotr Stramowski („Pokusa”, „Miłość na pierwszą stronę”, „Tatuśkowie”, „Bad Boy”), Mateusz Kościukiewicz („Gorzko, gorzko!”, „Wszystko, co kocham”, „Twarz”, „Matka Teresa od kotów”), Damian Kret („Najlepszy”, „Belfer”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Drogi wolności”), Nikodem Rozbicki („Rodzina na Maxa”, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, „Sexify”), Katarzyna Gniewkowska („Nieruchomy poruszyciel”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Czas Honoru”, „Szpilki na Giewoncie”), Dorota Landowska („Brokat”, „Zupa nic”, „Zabawa zabawa”, „Generał Nil”), Agnieszka Sienkiewicz-Gauer („Przyjaciółki”, „Ile waży koń trojański?”, „Yuma”, „M jak miłość”), Dominika Kachlik („To nie ze mną”, „O mnie się nie martw”, „Wojenne dziewczyny”, „W rytmie serca”), Anna Smołowik („Rodzina na Maxa”, „Podatek od miłości”, „To musi być miłość”, „Miłość do kwadratu”), Aleksandra Grabowska („Brokat”, „Belfer”, „Kobiety mafii 2”, „Broad Peak”).

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem wykonawczym jest MWM Media.

Jak obejrzeć „Braci” w Polsat Box Go?

Pierwszy odcinek serialu można oglądać już jutro, 8 marca w Polsat Box Go. Kolejne będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy. Format będzie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 08.03.2023