Przetrwanie w świecie zombie – „The Walking Dead” już w IPLI

Data: 
17 paź 2014

2014-10-17_the_walking_dead_w_ipli.jpg

„The Walking Dead”, kultowy serial FOX o przetrwaniu ludzi w świecie opanowanym przez zombie, można już oglądać w największej telewizji internetowej IPLA. Abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci sieci Plus zobaczą cztery sezony tej produkcji bezpłatnie, a użytkownicy IPLI – zamawiając dostęp do pojedynczych odcinków lub całego sezonu, a także w ramach pakietów IPLA FILMY i SERIALE oraz IPLA MAX.

„The Walking Dead" to telewizyjny fenomen na skalę światową. Ten wyjątkowy serial jest jednym z najchętniej oglądanych w historii telewizji. Jego istotą jest walka o przetrwanie i zachowanie człowieczeństwa w świecie opanowanym przez zombie. Główny bohater Rick Grimes (Andrew Lincoln) przewodzi grupie ocalałych, która przemierza świat w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Serial ma rzesze wiernych fanów na całym świecie.

„The Walking Dead” jest już dostępny w telewizji internetowej IPLA:

  • Dla abonentów Cyfrowego Polsatu – bezpłatnie po zalogowaniu oraz w pakiecie IPLA MIX,

  • Dla klientów sieci Plus – w ramach bezpłatnego pakietu IPLA PLUS lub płatnego IPLA SUPER PLUS (12,30 zł/mies.),

  • Dla użytkowników IPLI:

    • możliwość wykupienia pakietu z wybranym sezonem serialu, pierwszy sezon za 6,90 zł, sezony 2-4 w cenie 9,90 zł
    • możliwość zamówienia dostępu do pojedynczego odcinka serialu za 4,90 zł,
    • w pakietach IPLA FILMY I SERIALE (19,90 zł) oraz IPLA MAX (49,90 zł), który obok filmów i seriali oferuje także sport, informacje, programy przyrodnicze i naukowe, treści dla dzieci i szeroko pojętą rozrywkę.

„The Walking Dead” to kolejna znana seria, którą można oglądać w telewizji internetowej IPLA. W bibliotece platformy znajdują się zarówno zagraniczne hity m.in.: „House of Cards”, „Bez przebaczenia”, a wkrótce – „The Bridge: Na granicy”, „Demony da Vinci” i „Zbrodnia”, jak i produkcje polskie udostępniane przez Telewizję Polsat i Telewizję Polską: „Przyjaciółki”, „Na krawędzi 2”, „Świat według Kiepskich”, „O mnie się nie martw”, „Czas honoru. Powstanie”, „Blondynka” i wiele innych. W ofercie filmowo-serialowej IPLI znaleźć można także najlepsze kinowe hity i nowości filmowe, np.: „Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Kamienie na szaniec”, „Nauka spadania”, ”Imigrantka” oraz kanały filmowo-serialowe: Kino Polska, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family, Docubox, AXN, AXN Spin, AXN Black, AXN White i Sundance.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 20.10.2014