Przedpremierowe odcinki nowych seriali, wybranych programów Polsatu i Czwórki tylko w Polsat Box Go Premium

Data: 
01 wrz 2023

W pakiecie Polsat Box Go Premium widzowie obejrzą przedpremierowo odcinki najnowszych seriali oraz wybranych programów z jesiennej ramówki Polsatu i Czwórki. Już teraz, na tydzień przed premierą telewizyjną, w serwisie pojawiły się m.in.: pierwsze odcinki nowych sezonów popularnych „Przyjaciółek” i „Pierwszej miłości” oraz programów „Nasz nowy dom” z nową prowadzącą Elą Romanowską, a także „Ewa gotuje” i „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. W poniedziałek wraz z premierą w TV widzowie będą mogli obejrzeć wyczekiwaną nowość „Doda. Dream Show”.

Przedpremiery seriali z jesiennej ramówki Polsatu i Czwórki – bez reklam

Wcześniej niż w TV, w pakiecie Polsat Box Go Premium będą się pojawiać nowe odcinki ulubionych programów i seriali znanych z anteny Polsatu i Czwórki, które będzie można oglądać bez reklam.

Już teraz w pakiecie są dostępne pierwsze odcinki jesiennych nowości:
• „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „Gliniarze”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja”, „Na Ratunek 112”, „Policjantki i Policjanci”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Pomóż mi”,
• „Nasz nowy dom”, „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” , „Ewa gotuje”, „Łowcy skarbów. Kto da więcej”.
Całe sezony seriali Polsatu przed emisją w telewizji – „Teściowie” i „Krejzi Patrol” – bez reklam

Przed emisją telewizyjną, w pakiecie Polsat Box Go Premium jest też dostępny cały sezon serialu „Teściowie” z Jolantą Fraszyńską, Julią Wieniawą, Cezarym Pazurą i Joanną Kurowską oraz pierwsze odcinki komedii o pracy nietypowych policjantów „Krejzi Patrol”.

Najnowsze hity rozrywkowe na antenach Polsatu i Czwórki dostępnych wraz z innymi ponad 100 kanałami w pakiecie Polsat Box Go Premium

W Polsacie i Czwórce, dostępnych w Polsat Box Go Premium, widzowie obejrzą najnowsze hity rozrywkowe w dniu ich premier. Wśród nich: „Doda. Dream Show”, „The Real Housewives. Żony Warszawy”, „Temptation Island Polska” oraz „Love Island. Wyspa miłości”.
• „Doda. Dream Show” (nowość, premiera 4.09), wyczekiwane przez widzów gorące show, w którym ekipa Polsatu towarzyszy piosenkarce Dodzie podczas emocjonujących przygotowań do serii ekskluzywnych koncertów,
• „The Real Housewives. Żony Warszawy” (nowość, premiera 6.09), nowy format, który na świecie odniósł ogromny sukces – o mieszkających w Warszawie kobietach biznesu, które łączy charyzma i zamiłowanie do sukcesu i prawdziwego luksusu,
• reality show „Temptation Island Polska” (nowość, premiera 6.09) wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „wyspie pokus”,
• „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” (nowość, premiera 2.09), show pokazujące rywalizację trzech par o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepsze danie, które oceni sam Mateusz Gessler,
• „Love Island. Wyspa miłości” (premiera 4.09), kolejny sezon cieszącego się ogromną popularnością randkowego show, które podbija serca widzów na całym świecie.

Wśród nowości znalazły się także kontynuacje znanych i lubianych przez widzów: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (premiera 1.09), „Kabaret na żywo” (premiera 10.09), „Gwiazdy Kabaretu” (premiera 1.09).

Oferta Polsat Box Go – pakiety

Polsat Box Go Premium (bez reklam) to dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych, seriale premium i filmy, w tym premiery kinowe, w ofercie promocyjnej – 30 zł za 30 dni.

Polsat Box Go Start to pakiet z niewielką liczbą reklam. Widz zyskuje w bardzo atrakcyjnej cenie, zaledwie 30 zł za cały rok (2,5 zł/mies.), dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali, szalonych i gorących reality shows, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości.

Polsat Box Go Sport (bez reklam) to 20 kanałów sportowych oraz najważniejsze i najlepsze rozgrywki i imprezy sportowe z Polski i całego świata bez reklam, promocyjnie 40 zł za 30 dni.

polsat_box_go_nowosci_ramowkowe_jesien_2023_seriale_0.jpg

polsat_box_go_nowosci_ramowkowe_jesien_2023_programy.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 01.09.2023