Przedpremierowe odcinki nowego reality show „Farma” tylko w Polsat Box Go

Data: 
17 sty 2022

W Polsat Box Go można już obejrzeć przedpremierowo pierwszy odcinek najnowszego reality show Polsatu – „Farma”, a drugi dziś wieczorem. Kolejne serwis będzie udostępniał codziennie od poniedziałku do piątku, przed emisją w telewizji. Pochodzący z Norwegii format powstał z myślą o osobach lubiących wyzwania i przyrodę oraz otwartych na przekraczanie własnych granic. Uczestnicy przez sześć tygodni będą musieli poradzić sobie w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody oraz Internetu. Każdy odcinek to zdobywanie nowych doświadczeń i radzenie sobie w nieznanym dotychczas środowisku.

przedpremierowe_odcinki_nowego_reality-show_farma_small.jpg

Użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą już dziś – przed emisją w telewizji i bez reklam – poznać przygody uczestników dwóch pierwszych odcinków najnowszego programu rozrywkowego Telewizji Polsat – „Farma”. W programie spotkały się osoby z różnych środowisk, m.in.: nauczycielka, fryzjer, emerytowana policjantka, trener personalny czy właścicielka agencji reklamowej. Przez sześć tygodni spędzonych na farmie będą musieli nauczyć się, jak zdobywać pożywienie, pracować na roli i zajmować się zwierzętami. Fakt, że żadna z osób nigdy nie pracowała w gospodarstwie rolnym zaowocuje licznymi niespodziewanymi sytuacjami.

Każdy odcinek będzie dostępny przedpremierowo w Polsat Box Go z jednodniowym wyprzedzeniem (z wyjątkiem odcinków emitowanych w TV w poniedziałek – je użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć już w piątek), w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Nowy format można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na: urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, w Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz w dekoderach. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni, a w nim tysiące filmów, seriali, programów rozrywkowych i ponad 100 kanałów TV.

Zasady na „Farmie”

Akcja „Farmy” rozgrywa się w opuszczonym siedlisku położonym w Puszczy Noteckiej. Uczestnicy będą musieli zadbać o gospodarstwo, zwierzęta i o siebie nawzajem. Ich jedyne wyżywienie to ogród warzywny i drzewa owocowe, kilogram mąki i kilka konserw mięsnych. Na inne wyżywienie będą musieli zapracować, pokonując stawiane przed nimi wyzwania. Pierwszego dnia będą musieli wybrać Farmera Tygodnia, który jako lider grupy będzie odpowiadał za porządek na farmie. Każdy nowy tydzień to nowy Farmer. Wybory nie zawsze będą proste, a walka o zwycięstwo przyniesie wiele emocji oraz konfliktów. Co tydzień z programem pożegna się jeden z uczestników. Ostateczna wygrana i tytuł Super Farmera, to również ogromne pieniądze – 100 tysięcy złotych. O tym, kto wygra zdecydują widzowie w głosowaniu podczas finału na żywo.

Premiera na antenie Telewizji Polsat dzisiaj o godzinie 20:00.

Polsat Box Go Premium – co oglądać?

W pakiecie Polsat Box Go Premium oprócz wielu przedpremierowych produkcji Telewizji Polsat i seriali premium (m.in.: „Rysa”, „Układ”, „Osaczony”, „Cień”, „Mecenas Porada”, „Backdoor. Wyjście awaryjne”) widzowie znajdą kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington 2”, „Ślicznotki”), wydarzenia specjalne (np. koncert Adele z Los Angeles połączony z rozmową z Oprah Winfey), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 18.01.2022