Przedpremierowe odcinki najlepszych seriali i programów wiosennej ramówki Telewizji Polsat tylko w Polsat Box Go

Data: 
01 mar 2022

Wiosenna ramówka z przedpremierowymi odcinkami najnowszych produkcji Telewizji Polsat zagościła w Polsat Box Go na dobre. Użytkownicy pakietu Polsat Box Go Premium jako pierwsi mogą już zobaczyć całe sezony seriali „Osaczony” i „Mecenas Porada”, a także nowe odcinki wyczekiwanych przez widzów produkcji, takich jak: „Przyjaciółki”, „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Komisarz Mama”, „Pierwsza Miłość”, „Gliniarze”, „Na ratunek 112” oraz podnoszącego na duchu programu „Nasz nowy dom”.

W serwisie nie zabraknie również znanych programów rozrywkowych: „Love Island. Wyspa miłości”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i nowej odsłony „Kabaretu na żywo”. Wszystkie propozycje można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach, w pakiecie Polsat Box Go Premium oferowanym w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni.

 

Największe hity Telewizji Polsat przed premierą w TV

Nadchodząca wiosna przyniesie ze sobą nowe sezony seriali i programów rozrywkowych mających już wierną rzeszę fanów. Wybrane z nich są dostępne w pakiecie Polsat Box Go Premium przed premierą telewizyjną – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji. Przedpremierowe odcinki można już oglądać w serwisie Polsat Box Go.

przyjaciolki_i_komisarzjpg_0.jpg

W czwartkowe wieczory poznamy ciąg dalszy przygód tytułowych „Przyjaciółek”. W Polsat Box Go Premium z tygodniowym wyprzedzeniem można sprawdzić, czy Patrycja, Inga, Anka i Zuza ponownie otworzą się na uczucia oraz jak poradzą sobie z kolejnymi życiowymi turbulencjami.

Trzeci sezon historii o odważnej policjantce Marii Matejko przyniesie wiele zaskakujących sytuacji. Nowe przeżycia nietuzinkowej „Komisarz Mamy” wychowującej czwórkę energicznych dzieci w Polsat Box Go możemy śledzić w każdą środę, na tydzień przed emisją w TV.

Z drugą odsłoną przezabawnej komedii „Kowalscy kontra Kowalscy” wraca także plejada gwiazd, m.in.: Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Wawrzecki, a także Jerzy Bończak. W każdą sobotę ponownie rozbawią widzów do łez niecodziennymi zawirowaniami, wpadkami i rodzinnymi awanturami. W pakiecie Polsat Box Go Premium kolejne odcinki są udostępniane na tydzień przed emisją w TV. 

Czwartkowe popołudnia tradycyjnie zostały zarezerwowane na format, który od lat daje widzom nadzieję i wzrusza do łez. Z kolejną edycją wraca „Nasz nowy dom”, który w Polsat Box Go można oglądać z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

W wiosennej ramówce pojawiły się także kolejne sezony emitowanych codziennie wciągających seriali, m.in.: „Gliniarze”, „Pierwsza miłość”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” i „Na ratunek 112”, których kolejne odcinki do pakietu Polsat Box Go Premium trafiają z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji.

 

Seriale premium – „Osaczony” i „Mecenas Porada” dostępne w całości przed emisją w TV

porada_i_osaczony.jpg

W Polsat Box Go Premium są już dostępne całe sezony dwóch najnowszych produkcji z wiosennej ramówki Telewizji Polsat. Trzymający w napięciu serial kryminalny „Osaczony”, opowiadający historię zbrodni, zdrady i namiętności w domach z pozoru idealnych rodzin. W rolach głównych grono znakomitych polskich aktorów: Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska.

Drugi format to gratka dla fanów komedii o tematyce prawniczej – „Mecenas Porada”. To historia ambitnej absolwentki prawa o wielkim sercu, która po wielu nieoczekiwanych perypetiach otwiera nietypową kancelarię. Tytułową rolę Mecenas Porady gra Aleksandra Domańska. W niecodziennych zdarzeniach towarzyszą jej m.in.: Radosław Pazura, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Monika Krzywkowska, Magdalena Wróbel czy Antoni Królikowski.

 

Premiery programów rozrywkowych

Użytkownicy pakietu Polsat Box Go Premium będą mogli oglądać – w dowolnym miejscu, na wielu urządzeniach i bez reklam – także premiery najlepszych show Telewizji Polsat zaraz po ich emisji w telewizji.

W Polsat Box Go jest już dostępny pierwszy odcinek piątego sezonu gorącego reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Karolina Gilon ponownie zabierze widzów do słonecznej Hiszpanii, gdzie uczestnicy programu będą szukać swojej drugiej połówki.

Natomiast od 4 marca w 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” swoje umiejętności aktorskie i wokalne testować będą: Viki Gabor, Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Anna Rusowicz, Patryk Cebulski, Andrzej Kozłowski, Maciej Radel. Po raz pierwszy w show wystąpi też gwiazda zagraniczna – Danzel. Skład jury zasili niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej – Krzysztof Cugowski. 

Na liście wiosennych nowości znalazły się także kolejna odsłona cyklu „Kabaret na żywo” pod nową nazwą „Nowy skład” z Dominiką Najdek, Ewą Błachnio i Klaudią Halejcio oraz nowe odcinki kulinarnego programu „Ewa gotuje”.

 

Pakiet Polsat Box Go Premium – co oglądać?

Pakiet Polsat Box Go Premium oprócz przedpremier Telewizji Polsat, najnowszej produkcji „Mental” i seriali premium (m.in.: „Backdoor. Wyjście awaryjne”, „Układ”, „Rysa”, „Cień”) oferuje widzom także kinowe hity, wydarzenia specjalne, najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i programów dla każdego. 

Wszystkie treści można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 05.04.2022